fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twoje SEO!

Audyt SEO

Wykonamy diagnozę sprawdzając ponad 100+ czynników zakończone raportem z zaleceniami dla osiągnięcia stabilnych i pewnych wzrostów.

Zacznij Teraz

Co to jest Audyt SEO i dlaczego jest niezbędny?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak przygotować się do maratonu w świecie cyfrowym? Tak, mówimy o maratonie SEO, gdzie finiszem jest miejsce w TOP10 wyników wyszukiwania Google. Audyt SEO to Twój osobisty trener, który pomoże Ci zrozumieć, jaką masz kondycję i jakie są Twoje mocne i słabe strony. Dzięki niemu, Twoja strona internetowa lub sklep online zostanie przygotowany do wyścigu życia.

Audyt kompleksowy SEO

 • Seo po analizie działu technicznego
 • Pełna rzetelna diagnoza
 • Zdrowy i silny fundament
 • Bezpieczna wiarygodna oferta
 • Jakościowe i wartościowe SEO
 • Stabilna współpraca
 • Współpraca oparta na faktach
 • Bezpieczeństwo

Audyt pakietowy/ darmowy SEO

 • Oferta robiona przez handlowca
 • Przypadkowa recepta w ciemno
 • Kruche filary i byle jakie podstawy
 • Kot w worku
 • Masowe rozwiązania "instant"
 • Ryzyko zmiany agencji po pół roku
 • Naiwne myślenie życzeniowe
 • Ryzyko wielomiesięcznych strat

Audyt SEO dla stron internetowych

Co to jest?

Audyt SEO to kompleksowa analiza Twojej strony internetowej pod kątem jej optymalizacji dla wyszukiwarek. Obejmuje on audyt fraz kluczowych, audyt konkurencji, audyt techniczny oraz audyt treści. Dzięki niemu możesz zidentyfikować, które elementy strony wymagają poprawy i jakie działania można podjąć, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego jest ważny?

Unikanie błędów technicznych: Audyt pomoże Ci zidentyfikować i naprawić błędy techniczne, które mogą wpłynąć na pozycjonowanie strony.

Oszacowanie efektywności: Dzięki audytowi możesz oszacować, jak efektywne będą Twoje działania związane z SEO.

Bezpieczeństwo: Audyt gwarantuje, że Twoja strona będzie bezpieczna i zabezpieczona przed potencjalnymi zagrożeniami.

Audyt Sklepu Internetowego: Nie tylko dla Gigantów E-commerce

Myślisz, że tylko wielkie korporacje potrzebują audytu SEO dla swoich sklepów internetowych? Każdy sklep online, niezależnie od wielkości, powinien skorzystać z audytu SEO.

Co to jest?

Audyt SEO dla sklepów internetowych jest bardziej złożony niż dla standardowych stron. Obejmuje on analizę asortymentu, opisów produktów, jakości grafik, mobilnej wersji sklepu i wiele innych elementów.

Dlaczego jest ważny?

Sklep online to bardziej złożony system niż standardowa strona internetowa. Audyt SEO jest kluczowy, aby zidentyfikować i naprawić problemy, które mogą wpływać na wydajność i zyski.

Jak przeprowadzić audyt SEO?

Wybór narzędzi: Istnieje wiele narzędzi do przeprowadzenia audytu SEO, takich jak Google Analytics, Google Search Console, Semrush i inne.

Analiza fraz kluczowych: Zidentyfikuj, na jakie frazy kluczowe Twoja strona jest już pozycjonowana i jakie mają potencjał.

Analiza konkurencji: Sprawdź, co robią Twoi konkurenci i jak możesz się od nich wyróżnić.

Analiza techniczna: Sprawdź szybkość ładowania strony, jej strukturę, dostępność dla robotów wyszukiwarek itd.

Analiza treści: Upewnij się, że Twoja treść jest unikalna, wartościowa i dobrze zoptymalizowana pod kątem SEO.

Kiedy przeprowadzić audyt?

Przed uruchomieniem nowej strony lub sklepu: Aby uniknąć błędów od samego początku.

Podczas przebudowy istniejącej strony lub sklepu: Aby zrozumieć wpływ zmian na SEO.

W przypadku spadków w wynikach wyszukiwania: Aby zidentyfikować i naprawić problemy.

Jesteś Gotów na SEO-Sukces?

Audyt SEO to kluczowy element strategii każdej strony internetowej i sklepu online. Dzięki niemu możesz nie tylko zidentyfikować słabe punkty i je poprawić, ale również zrozumieć, jakie działania przyniosą najlepsze efekty. Nie ważne, czy jesteś nowicjuszem w e-commerce, czy doświadczonym graczem. Z nami Twoja strona internetowa lub sklep online osiągnie szczyty rankingu Google. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij swoją podróż do TOP10 Google!

Zacznij Teraz

Zaufali nam (i wielu innych)


Opinie naszych klientów


Jakub Koralewski
Jakub Koralewski
2024-03-05
Solidna firma, nie zawiodłem się. Doskonały kontakt i owocna współpraca.
O.C. Oftal Koralewscy
O.C. Oftal Koralewscy
2024-03-05
Bardzo dobra i owocna współpraca - doskonały kontakt, treści przygotowane bardzo dobrze pod względem merytorycznym, a do tego satysfakcjonujące efekty. Współpracujemy kilka lat i z naszej strony nie mogę powiedzieć złego słowa o Studiu Lokomotywa.
Maciej Sasin
Maciej Sasin
2024-03-01
Współpracuję ze studio lokomotywa od 2 lat i efekty są mocno widoczne. kluczowe dla nas frazy z dalekich pozycji weszły do top 3-10. POlecam serdecznie, bardzo dobra współpraca.
Paulina Podolak
Paulina Podolak
2024-02-05
Współpracujemy z firmą Lokomotywa już kilka lat i jesteśmy zadowoleni z współpracy jak i wyników. Dbają o klienta, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, odpowiadają na każde pytania, bardzo pomocni. Proces pozycjonowania jest złożony i długi ale zmieniać firmy nie zamierzamy. Polecam firmę z czystym sumieniem.
Rafał Starczewski
Rafał Starczewski
2024-01-26
Polecam
Małgorzata Pągowska
Małgorzata Pągowska
2024-01-24
Nasza firma współpracuje ze Studiem Lokomotywa od kilku lat. Jesteśmy zadowoleni z efektów działania reklamy i kontaktu z firmą.
Gab Now
Gab Now
2024-01-18
jestem zadowolona, już drugi raz podjęłam współpracę z tą firmą i efekty mnie zadawalają, widać że firma dba o jakość usług
Wojciech Stawowski
Wojciech Stawowski
2024-01-17
Po kilku latach współpracy jestem w stanie w 100% polecić wszystkim firmę Lokomotywa. Regularny kontakt z klientem, sprawozdania, analizy, pomoc techniczna, pełen profesjonalizm.
PIT LA
PIT LA
2024-01-03
Pozycjonowanie to długotrwały proces ale z LOKOMOTYWĄ efekty są widoczne.
Grzegorz Kurowski
Grzegorz Kurowski
2023-12-14
Za nami ponad rok współpracy. I wygląda na to, że będziemy współpracować dłużej niż zaplanowaliśmy. Dobry kontakt, profesjonalizm, raportowanie - to to, co warto podkreślić. Do polecenia.

Odkryj Pełny Potencjał Twojej Strony lub Sklepu!

Pozwól nam przeprowadzić szczegółowy audyt SEO Twojej strony lub sklepu, aby ujawnić i wyeliminować bariery ograniczające jej widoczność w wyszukiwarkach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zacząć przekształcać Twoje wyniki wyszukiwania!