fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twoje SEO!

Audyt SEO

Wykonamy diagnozę sprawdzając ponad 100+ czynników zakończone raportem z zaleceniami dla osiągnięcia stabilnych i pewnych wzrostów.

Zamiawiam wycenę audytu

Co to jest Audyt SEO i dlaczego jest niezbędny?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak przygotować się do maratonu w świecie cyfrowym? Tak, mówimy o maratonie SEO, gdzie finiszem jest miejsce w TOP10 wyników wyszukiwania Google. Audyt SEO to Twój osobisty trener, który pomoże Ci zrozumieć, jaką masz kondycję i jakie są Twoje mocne i słabe strony. Dzięki niemu, Twoja strona internetowa lub sklep online zostanie przygotowany do wyścigu życia.

Audyt SEO dla stron internetowych

Co to jest?

Audyt SEO to kompleksowa analiza Twojej strony internetowej pod kątem jej optymalizacji dla wyszukiwarek. Obejmuje on audyt fraz kluczowych, audyt konkurencji, audyt techniczny oraz audyt treści. Dzięki niemu możesz zidentyfikować, które elementy strony wymagają poprawy i jakie działania można podjąć, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego jest ważny?

Unikanie błędów technicznych: Audyt pomoże Ci zidentyfikować i naprawić błędy techniczne, które mogą wpłynąć na pozycjonowanie strony.

Oszacowanie efektywności: Dzięki audytowi możesz oszacować, jak efektywne będą Twoje działania związane z SEO.

Bezpieczeństwo: Audyt gwarantuje, że Twoja strona będzie bezpieczna i zabezpieczona przed potencjalnymi zagrożeniami.

Audyt Sklepu Internetowego: Nie tylko dla Gigantów E-commerce

Myślisz, że tylko wielkie korporacje potrzebują audytu SEO dla swoich sklepów internetowych? Każdy sklep online, niezależnie od wielkości, powinien skorzystać z audytu SEO.

Co to jest?

Audyt SEO dla sklepów internetowych jest bardziej złożony niż dla standardowych stron. Obejmuje on analizę asortymentu, opisów produktów, jakości grafik, mobilnej wersji sklepu i wiele innych elementów.

Dlaczego jest ważny?

Sklep online to bardziej złożony system niż standardowa strona internetowa. Audyt SEO jest kluczowy, aby zidentyfikować i naprawić problemy, które mogą wpływać na wydajność i zyski.

Jak przeprowadzić audyt SEO?

Wybór narzędzi: Istnieje wiele narzędzi do przeprowadzenia audytu SEO, takich jak Google Analytics, Google Search Console, Semrush i inne.

Analiza fraz kluczowych: Zidentyfikuj, na jakie frazy kluczowe Twoja strona jest już pozycjonowana i jakie mają potencjał.

Analiza konkurencji: Sprawdź, co robią Twoi konkurenci i jak możesz się od nich wyróżnić.

Analiza techniczna: Sprawdź szybkość ładowania strony, jej strukturę, dostępność dla robotów wyszukiwarek itd.

Analiza treści: Upewnij się, że Twoja treść jest unikalna, wartościowa i dobrze zoptymalizowana pod kątem SEO.

Kiedy przeprowadzić audyt?

Przed uruchomieniem nowej strony lub sklepu: Aby uniknąć błędów od samego początku.

Podczas przebudowy istniejącej strony lub sklepu: Aby zrozumieć wpływ zmian na SEO.

W przypadku spadków w wynikach wyszukiwania: Aby zidentyfikować i naprawić problemy.

Jesteś Gotów na SEO-Sukces?

Audyt SEO to kluczowy element strategii każdej strony internetowej i sklepu online. Dzięki niemu możesz nie tylko zidentyfikować słabe punkty i je poprawić, ale również zrozumieć, jakie działania przyniosą najlepsze efekty. Nie ważne, czy jesteś nowicjuszem w e-commerce, czy doświadczonym graczem. Z nami Twoja strona internetowa lub sklep online osiągnie szczyty rankingu Google. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij swoją podróż do TOP10 Google!

Zaufali nam (i wielu innych)


Opinie naszych klientów


Janusz Czaplicki
Janusz Czaplicki
2023-11-13
Polecam studio lokomotywa firma godna polecenia
Robert Gwiaździński
Robert Gwiaździński
2023-09-18
Świetna ekipa, profesjonalne doradztwo na każdym kroku. Pozycjonowanie na najwyższym poziomie, tak jak wykonanie strony! Polecam z czystym sumieniem!
Janusz Piechowiak
Janusz Piechowiak
2023-09-18
Studio jest prawdziwą L.o.k.o.m.o.t.y.w.ą dla mojej firmy. Profesjonalizm, zaangażowanie za przystępną cenę. Bardzo polecam wszystkim, chcącym zaistnieć na rynku.
Izabela Orłowska
Izabela Orłowska
2023-09-14
Współpraca ze Studiem Lokomotywa układa się wzorowo. Bardzo kompetentny i chętny do pomocy zespół, mówiący w zrozumiałym dla laika języku i oczywiście zadowalające efekty. Nasza współpraca trwa już kilka ładnych lat w zakresie pozycjonowania i życzymy sobie kolejnych.
Agnieszka Wrońska
Agnieszka Wrońska
2023-09-14
Studio Lokomotywa to firma profesjonalna, znająca się na swoim fachu czyli pozycjonowaniu. Wiadomo, że pozycjonowanie to długotrwały proces, ale postanowiliśmy zaufać Lokomotywie i widać efekty. Bardzo dobry, miły i rzetelny kontakt - ogólnie obsługa klienta na wysokim poziomie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Polecamy
Monika
Monika
2023-08-21
Z firma Studio Lokomotywa wspolpracuje od paru lat. Jesem bardzo zadowolona z doradctwa , obsugi, ktora jett bardzo milo a co najwazniejsze profesjonalna na najwyzszym poziomie.Bardzo serdecznie polecam firmw SUDIO LOKOMOTYWA.
Janusz Cłapiński
Janusz Cłapiński
2023-08-16
Współpracuje ze studiem lokomotywa już kilka lat. Współpraca wciąż się układa. To świetni profesjonaliści, znają się na temacie. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.
Regina Rachowska
Regina Rachowska
2023-04-11
Studio Lokomotywa to najwyższy poziom profesjonalizmu, szybkość działania, niezwykła życzliwość i wysoka kultura osobista. Po prostu mądrzy i sympatyczni ludzie, którzy nigdy mnie nie zawiedli. Polecam z całego serca!!!
Renata Kondej
Renata Kondej
2023-02-09
Polecam , współpracuję z nimi od kilku lat, prowadzą stronę mojej restauracji, gdy pojawi się jakiś problem , szybko reagują. Świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Pozdrawiamy, Gospoda do Syta

Szybka, bezpłatna wycena

Wypełniając formularz nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie wycenę, która napędzi Twoje SEO :)

    Tel: +48 736 769 550
    biuro@studiolokomotywa.pl