fbpx

SEO case study dla strony fizjoterapeutów

20 miesięcy pracy SEO, z TOP30 do TOP3

Co zrobiliśmy?

Start

Co znajdziesz w tym Case Study?

Słowo o Kliencie

Oczekiwania klienta - zwiększenie zasięgu docierania do klientów na obszarze: Gdynia oraz wypromowanie usług takich, jak: fizjoterapia, rehabilitacja, trening EMS

Jak to osiągnęliśmy?

Analiza biznesowa

[Kliknij, aby rozwinąć]

Kompleksowy audyt seo

[Kliknij, aby rozwinąć]

Optymalizacja strony

[Kliknij, aby rozwinąć]

Dedykowana strategia SEO

[Kliknij, aby rozwinąć]

Zamknij

Analiza biznesowa

Rozmowa jest podstawą budowania wartościowych relacji – zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie. Zatem każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowego omówienia potrzeb i celów klienta. Działamy w nowatorskim modelu współpracy, który jest oparty na rzetelnym przygotowaniu Audytu - przed podjęciem pozycjonowania a to oznacza, że każdemu partnerowi poświęcamy maksimum uwagi i pełnię naszych umiejętności już na wczesnym etapie współpracy a konkretnie etapie dokładnej analizy strony Klienta.

Zamknij

Kompleksowy audyt seo

Nie poprzestajemy na słowach! Po szczegółowym omówieniu potrzeb i celów naszego klienta, przystąpiliśmy do działania. Lata funkcjonowania w obszarze SEO, różnorodne branżowe doświadczenia i profesjonalne zaplecze techniczne pomogły nam zdiagnozować wirtualną kondycję biznesu naszego partnera. Audyt fraz umożliwił ustalenie optymalnych słów kluczowych niezbędnych do wygenerowania ruchu na stronie. Audyt techniczny wskazał, co warto poprawić np. w kodzie witryny, natomiast tekstowy – w jakim stopniu należy dosycić zawartość strony najskuteczniejszymi frazami kluczowymi. Na koniec zlustrowaliśmy konkurencję naszego klienta, aby wychwycić jej mocne i słabe strony, co umożliwiło nam wypracowanie efektywniejszej strategii pozycjonowania.

Zamknij

Optymalizacja strony

Konkretne dane i szczegółowe informacje na temat kondycji witryny naszego klienta stały się podstawą do wdrożenia spersonalizowanej optymalizacji. Podjęliśmy konkretne działania w zakresie poprawy szybkości ładowania strony, jak również przygotowania contentu zgrabnie nasyconego wybranymi frazami kluczowymi.

Zamknij

Dedykowana strategia SEO

Dopiero wówczas, gdy kondycja strony naszego partnera była stabilna, a strategia pozycjonowania dzięki audytowi jasno nakreślona, przystąpiliśmy do wdrażania indywidualnego, 20-miesięcznego planu działania. Regularnie podejmowaliśmy czynności z zakresu content marketingu oraz linkbuildingu. To właśnie pełna koncentracja, konsekwencja działań oraz dedykowana strategia pozycjonowania pozwoliły nam zajść tak daleko w rankingu wyszukiwarki.

Rezultaty w postaci statystyk

Wzrost liczby fraz

Od momentu rozpoczęcia współpracy minęło 20 miesięcy. Jak widać na wykresie z SENUTO poniżej, z miesiąca na miesiąc frazy w TOP10 i TOP50 zwiększały się. Co za tym idzie zwiększał się ruch na stronie oraz zadowolenie naszego klienta :) Na dzień dzisiejszy FizjoBalance osiąga najlepsze wyniki w historii swojego istnienia.

Senuto

Zmiana ilości fraz w poniższych przedziałach:

Top3:
6 21

Top10:
18 71

Top50:
63 501

Dzięki pełnej koncentracji na celach klienta, udało nam się osiągnąć najlepsze wyniki z zakresu pozycjonowania dla fizjoterapeutów w Gdyni. Mając to doświadczenie i zdobytą wiedzę, z przyjemnością przeniesiemy je na Twój biznes i Twoją lokalizację! Skonsultuj się z nami, a pokażemy jak powtórzymy ten wynik w Twoim mieście!

Powtórzmy taki sukces w Twoim mieście! - darmowe konsultacje

Wyślij zapytanie

Wzrost ruchu na stronie

Jednym z głównych celów pozycjonowania jest zwiększenie ruchu na stronie klienta. Powyższe wdrożone działania okazały się strzałem w 10. Dowodem tego jest poniższy wykres z Google Analytics. Przedstawia on ponad 2-krotny wzrost ruchu w skali całej współpracy.

Google Analytics

Opinia klienta

Zamów bezpłatną konsultację

Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jakiej kwocie zrealizujemy Twoje cele biznesowe, to wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu ich poznania i przedstawienia najlepszej możliwej opcji ich realizacji.

  Wyślij zapytanie

  Bezpłatna konsultacja SEO

  Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji? Umów się na bezpłatną konsultację
   Zamknij
   Tel: +48 736 769 550
   biuro@studiolokomotywa.pl