fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twoje SEO!

Case Study - Ace Glass

Divider

Studio Lokomotywa – Napędzamy Twój Biznes

Stworzenie nowoczesnej strony


Stara wersja strony internetowej firmy wymagała mnóstwa poprawek. Zaczynając od przestarzałej szaty graficznej, poprzez słabe UX i niedostosowanie do urządzeń przenośnych, kończąc na błędach w strukturze i niepoprawnej nawigacji. Tak zbudowana witryna odstrasza użytkowników, przez co, firma nie wykorzystuje potencjału sprzedażowego, jaki może dostarczyć e-marketing.

Mając na uwadze oddanie profesjonalizmu przedsiębiorstwa, stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, która wizerunkowo umacnia firmę w sieci. Zadbaliśmy o kluczowe czynniki wpływające na komfort poruszania się po stronie internetowej naszego partnera. .. I tak oto kolejna strona, napędzana przez lokomotywę, wyruszała w świat marketingu internetowego!

Pozycjonowanie i Optymalizacja


Oferta

Abonament SEO

Cel

Pozyskanie wartościowego ruchu na stronę poprzez pozycjonowanie kluczowych dla naszego partnera fraz.

Działania

Rozpoczęliśmy od poprawnej optymalizacji strony pod kątem SEO. Przykładowe prace wymienione zostały na obrazku obok. Następnie przystąpiliśmy do działań zewnętrznych z zakresu pozycjonowania oraz regularnego dodawania treści na stronie. Konsekwentna praca poskutkowała znaczną poprawą pozycji, co zaowocowało zwiększeniem wartościowego ruchu na stronie. .. Efekty widoczne na raportach zamieszczonych poniżej

Google Analytics - Raport ze statystyk


Semstorm - Raport ze statystyk


Panel Klienta - Raport ze statystyk


Kwiecień 2017

Luty 2018

Podsumowanie efektów współpracy


+ 111

Użytkowników miesięcznie

+ 95

Odsłon miesięcznie

+ 33

Fraz w top10

+ 1

Rok współpracy


Chcesz zostać naszym partnerem biznesowym?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Tel: +48 736 769 550
biuro@studiolokomotywa.pl