fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twoje SEO!

Pozycjonowanie stron Katowice


Pomnik Powstańców Śląskich, osiedle Nikiszowiec, hala Spodek… Jesteśmy w Katowicach! Katowice to miasto pełne szans dla rozwoju przedsiębiorczości i prowadzenia biznesu. Jeśli chcesz podbić katowicki rynek, wybierz pozycjonowanie lokalne. A może chcesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców i nie ograniczać się do terytorium Katowic? Nie ma problemu – dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu cały świat stoi przed Tobą otworem! Przekaż swoją biznesową witrynę internetową w ręce naszych doświadczonych specjalistów od pozycjonowania. Nasza agencja oferuje nowatorską usługę –  właśnie Tobie poświęcimy maksimum naszej uwagi i pełnię umiejętności z zakresu pozycjonowania w Katowicach. Twój cel to i nasz cel!

Czytaj więcej


  W Katowicach zaufali nam:

   

  Dlaczego zaczynamy od audytu SEO?

  Maratończyk, który startuje w biegu bez konsekwentnych i długotrwałych przygotowań, nie ma co liczyć na sukces… Nie inaczej jest w przypadku strony internetowej, która również musi zostać poddana solidnemu „treningowi”. Mowa o szczegółowym i dokładnym audycie SEO. Bez tego etapu nie ma mowy o skutecznym pozycjonowaniu! To właśnie audyt umożliwia przygotowanie optymalnego planu pozycjonowania Twojej strony internetowej. Tylko dzięki niemu Twoja strona ma szansę „dobiec” do podium wyników wyszukiwania!

  Dlaczego audyt SEO jest konieczny dla skutecznego pozycjonowania?

  Po co tracić czas, energię i pieniądze na zbędne działania…? Trzeba koncentrować się przede wszystkim na tych czynnościach, które dają wymierne korzyści. Niech audyt wskaże nam drogę do sukcesu! Dzięki niemu możemy także uniknąć błędów technicznych, które na dalszym etapie wpłynęłyby niekorzystnie na cały proces pozycjonowania strony internetowej. Audyt SEO to inwestycja, która zagwarantuje bezpieczeństwo i maksymalną skuteczność.

   

  Co wchodzi w skład audytu SEO?

  Audyt SEO można porównać do detektora, który celnie namierza błędy w witrynie. A gdy już je znajdzie, proponuje konkretne rozwiązania napotkanych problemów. Audyt przeprowadzamy kompleksowo na wielu płaszczyznach Twojej strony internetowej. Dokładnie analizujemy frazy kluczowe, wnikliwie podpatrujemy Twoją branżową konkurencję, a także skrupulatnie badamy warstwę techniczną i weryfikujemy jakość zamieszczonego contentu. Podium w maratonie do Google TOP10 bez wstępnego audytu SEO? Zapomnij!

  Masz pytania? Zapraszamy na darmową konsultacje

  Wyślij zapytanie

   

  AUDYT FRAZ

  Skuteczne pozycjonowanie nie obędzie się bez wykonania szczegółowego audytu. Dobierzemy takie słowa kluczowe, które wygenerują największy ruch na Twojej stronie (np. restauracja chińska Katowice). Później skupimy się na tzw. quick wins, aby dowiedzieć się, czy Twoja witryna rankuje na popularne słowa kluczowe (od 8 do 15 pozycji np. remont kuchni Katowice projektowanie wnętrz Katowice). Ponadto podejrzymy działania Twojej konkurencji – nasi eksperci od pozycjonowania sprawdzą, czy macie podobne zbiory słów kluczowych oraz wnikną w branżę, w której działasz, aby zachować spójność dobranych fraz. Kończąc ten etap, zbadamy, jakie strony wyświetlają się w wynikach wyszukiwania na wytypowane przez nas frazy (np. mechanik samochodowy Katowice lub serwis klimatyzacji Katowice).

  a). lista fraz

  Na podstawie wykonanego audytu fraz przygotujemy dla Ciebie listę słów kluczowych, które według nas (jak również specjalistycznych narzędzi do pozycjonowania tj. Google Ads, Semstorm, Senuto czy Google Search Console) okażą się najskuteczniejsze w przyciąganiu użytkowników na Twoją stronę. To one będą generowały ok. 90% ruchu (np. kurs japońskiego Katowice lub taniec towarzyski Katowice). Ten krok jest wymagany dla efektywnego pozycjonowania.

   

  AUDYT KONKURENCJI

  a). wytypowanie konkurencji

  Twoja branżowa konkurencja pomoże nam w zbudowaniu skutecznej strategii pozycjonowania – jakkolwiek dziwnie to brzmi. Dokładnie przeanalizujemy poczynania Twoich kilku najsilniejszych rywali, okupujących topowe frazy kluczowe (np. prawnik Katowice lub deweloper Katowice). Namierzymy zarówno mocne, jak i słabe strony ich strategii pozycjonowania. Pomocna będzie dostarczona przez Ciebie lista konkurencji, a także wyniki wyszukiwania na słowo kluczowe, które najcelniej oddaje obszar Twojej działalności (np. broker Katowice lub stomatolog Katowice).

   

  b). analiza widoczności

  Senuto, a więc profesjonalne narzędzie do pozycjonowania, umożliwi nam sprawdzenie, ile i jakie frazy znajdują się w TOP10 oraz w TOP50 (np. tłumacz przysięgły Katowice lub opiekunka do dziecka Katowice). Dzięki temu weźmiemy pod uwagę wyłącznie te słowa kluczowe, które użytkownicy najczęściej wpisują w wyszukiwarce (np. ubezpieczenia Katowice lub catering dietetyczny Katowice). To zdecydowanie przyspieszy dalsze prace z zakresu pozycjonowania.

  c). analiza linków zewnętrznych

  Profesjonalne narzędzie do pozycjonowania – Majestic SEO – jest idealne do namierzania linków prowadzących do biznesowych stron www Twojej konkurencji. Należy dokładnie zbadać tę kwestię, gdyż algorytmy Google’a lubią te strony internetowe, do których prowadzi (i regularnie przybywa) najwięcej wirtualnych dróg. Nasi eksperci od pozycjonowania bezzwłocznie pozyskają dla Ciebie linki z artykułów sponsorowanych, co umocni pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki.

   

  d). wytypowanie miejsc do pozyskania linków

  Tematyczne blogi, fora, katalogi czy serwisy branżowe to miejsca z największym potencjałem pozyskania bezpośrednich odnośników do wirtualnej siedziby Twojej firmy (jak również do tej fizycznej, w Katowicach). W tym celu skorzystamy z mocy artykułów sponsorowanych oraz wpisów blogowych (np. „Brak pomysłu na obiad? Odwiedź naszą restaurację japońską w Katowicach!” lub „Jaką farbę do włosów wybrać? – 10 porad od stylistki fryzur z naszego salonu fryzjerskiego w Katowicach”). Gwarantujemy, że to idealny sposób, aby nadać tempa całemu procesowi pozycjonowania!

  AUDYT STRONY – TECHNICZNY

  Dlaczego wybrać SEO?

  Oto kilka powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą agencją

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź kto nam zaufał

  Zobacz sam co mówią o nas klienci:

  Zobacz opinie

  Domeny, które dłużej istnieją w sieci, mają większe szanse na wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki, aczkolwiek młodsze witryny nie są na straconej pozycji. Z pomocą przychodzi blog, który jest idealną przepustką do „serca” wyszukiwarki. Umożliwia tworzenie nowych podstron, a przede wszystkim angażujących i merytorycznych treści (np. „Nie masz pomysłu na wieczór? My go mamy – odwiedź naszą pizzerię w Katowicach!”). Nasi specjaliści od pozycjonowania nie zapomną o wyposażeniu Twojej witryny w narzędzie Google Analytics (pozwalające mierzyć ruch na stronie) oraz Search Console (umożliwiające pogłębienie analityki internetowej).

  Nie łudźmy się – mało który użytkownik pozostanie na stronie, która wolno się ładuje. Nie można na to pozwolić, gdyż każde opuszczenie witryny skutkuje wyższym współczynnikiem odrzuceń, a wówczas nie ma co liczyć na Google TOP10. Profesjonalne narzędzie do pozycjonowania – Google PageSpeed Insights – umożliwi naszym ekspertom od pozycjonowania sprawdzenie szybkości działania Twojej strony na komputerach stacjonarnych, a co ważne – na coraz popularniejszych urządzeniach mobilnych. To zintensyfikuje dalsze prace z zakresu pozycjonowania.

  Na tym etapie audytu nasi specjaliści od pozycjonowania sprawdzą, czy plik robots.txt Twojej strony jest prawidłowo skonstruowany, a witryna (wraz z podstronami) nie jest blokowana z poziomu meta Robots i Search Console. Wówczas pozycjonowanie Twojej biznesowej witryny www przyniesie jeszcze lepsze rezultaty: będzie ona bardziej widoczna dla robotów Google’a, a przecież to one decydują o jej pozycji w rankingu wyszukiwarki.

  Przypuszczamy, że zdarzyło Ci się trafić na stronę z komunikatem o braku zabezpieczeń. Przypuszczamy również, że nie skusiło Cię to do przejrzenia jej zawartości… Zatem nie możemy dopuścić, aby Twoja witryna była równie odstraszająca dla internautów – i to na samym początku! Nasi specjaliści od pozycjonowania zadbają, aby certyfikat SSL na Twojej stronie www był prawidłowo wdrożony i aktualny, a to bez wątpienia usprawni dalsze prace z zakresu pozycjonowania.

  Krótkie adresy URL to zachęta dla robotów wyszukiwarki do odwiedzenia Twojej strony internetowej, a zarazem pokazania jej wyżej w rankingu. Nie tyle długość, ile poprawna konstrukcja adresów ma niebagatelne znaczenie dla pomyślnego pozycjonowania witryny. Należy pamiętać, że takie znaki jak np. „_” nie spełniają funkcji rozdzielenia wyrazów, toteż algorytmy je ignorują. Zaufaj naszym specjalistom od pozycjonowania: oni do perfekcji opanowali język robotów Google’a i na pewno wynegocjują wyższą pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki!

  Strona główna Twojej firmowej witryny www to Twoja wizytówka w sieci, zatem powinna wywoływać efekt WOW! Musi robić wrażenie nie tylko na internautach, ale również na robotach Google’a. Nasi eksperci od pozycjonowania wiedzą, jak tego dokonać! Zadbają o dobrą widoczność kluczowych podstron oraz intuicyjną i wygodną nawigację.

  Twoja strona, podobnie jak Katowice, ma indywidualną mapę – z tym że w formie pliku sitemap.xml. Nasi specjaliści od pozycjonowania dopilnują, aby mapa Twojej witryny miała prawidłowo zaindeksowanie podstrony w wyszukiwarce, co sprawi, że efekty pozycjonowania będą bardziej zadowalające. Czytelna i prosta nawigacja bez wątpienia spodoba się robotom Google’a, zatem chętnie odwiedzą Twoją wirtualną siedzibę, a przede wszystkim – umieszczą ją wyżej w rankingu.

  Błędy 404 to manowce sieci… Kierują internautów do nieistniejących lub nieaktualnych stron/podstron, zatem należy wyeliminować (ewentualne) przeterminowane linki z Twojej biznesowej witryny. Pozostaw to zadanie naszym ekspertom od pozycjonowania! Oni wiedzą, jak wdrożyć poprawną obsługę błędów 404 i w ten sposób zapobiec obniżeniu jakości strony, a zarazem jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

  Coraz więcej internautów wędruje po sieci, używając smartfonów lub tabletów – ten trend nabiera tempa. Nasi eksperci od pozycjonowania zadbają więc, aby użytkownicy trafili też do Ciebie, do Katowic! Algorytmy wyszukiwarki przychylniej patrzą na te strony, które zostały należycie zaprojektowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych. I, jak się zapewne domyślasz, nie jest to bez znaczenia dla pozycji witryny w rankingu Google.

  Podobnie jak tablice drogowe informujące podróżnych, ile kilometrów dzieli ich od Katowic, tak znacznik TITLE jako pierwszy powiadamia boty Google’a o zawartości strony www. Na tej podstawie algorytmy decydują, na jakie zapytania będą wyświetlać witrynę w wyszukiwarce. Jest jednak pewne utrudnienie – znacznik TITLE ma ograniczone pole manewru. Trzeba go skrupulatnie zaprojektować, aby przysłużył się w procesie pozycjonowania. Kto jak kto, ale nasi eksperci od pozycjonowania doskonale wiedzą, jak sprostać temu zadaniu!

  Twoja firmowa strona www ma tytuł, nazwy podstron itd. – w języku robotów Google’a określane jako znacznik <h1> (tytuł witryny np. Twój stomatolog w Katowicach) oraz znacznik <h2> (czyli nazwy poszczególnych podstron). Poprawna struktura witryny, podobnie jak książka, powinna zawierać tylko jeden znacznik <h1>, natomiast znaczniki <h2> mogą występować bez ograniczeń. Podstawą jest, aby zmyślnie wykorzystać je w procesie pozycjonowania, umieszczając w nich kluczowe informacje o profilu działalności Twojej firmy (np. czyszczenie dywanów Katowice).

  Google jest wyszukiwarką tekstową, aczkolwiek pliki wizualne również mogą być wsparciem w procesie pozycjonowania. Pomaga w tym znacznik ALT, umożliwiający opisanie tego, co znajduje się na danym obrazku (np. pedicure Katowice lub przedłużanie rzęs Katowice). Warto wykorzystać potencjał znacznika ALT i przemycić w nim konkretną informację o Twoich produktach lub usługach (np. suknie ślubne Katowice lub catering weselny Katowice), automatycznie umacniając dalsze czynności z zakresu pozycjonowania.

  Podobnie jak ludzie grupują się w realne społeczności, tak witryny w internecie tworzą wirtualną sieć powiązań. Warto „znać się” z jak największą ilością stron – na pewno spodoba się to algorytmom wyszukiwarki. Najlepiej wykorzystać do tego odpowiednio skonstruowane odnośniki do witryn zewnętrznych. Nasi specjaliści od pozycjonowania opatrzą je atrybutem nofollow, dzięki czemu algorytmy pozostaną na stronie i zwiększy się moc zewnętrznych linków. Bez wątpienia zyska na tym cały proces pozycjonowania Twojej biznesowej strony www!

  Ostatni element technicznego audytu witryny to profesjonalne wdrożenie Polityki Prywatności, czyli podstrony niepowiązanej tematycznie z obszarem działalności Twojej firmy. Zawarte w niej uniwersalne zapisy prawne zazwyczaj powielają się na wielu innych stronach, a Google nie znosi duplikowania treści. Nasi eksperci od pozycjonowania zadbają więc, aby wyświetlał się pasek do akceptacji Polityki Prywatności, poza tym wyłączą ją z indeksowania w wyszukiwarce, a odnośnikom do niej prowadzącym obowiązkowo przypiszą atrybut nofollow.

  AUDYT STRONY – TREŚĆ

   

  a). ogólna analiza treści

  Powiedzenie „content is king” nie straciło na aktualności w świecie pozycjonowania. Treści umieszczone w witrynie mają olbrzymi wpływ na pozycję strony w rankingu Google. Dla skutecznego pozycjonowania content musi być merytoryczny, angażujący i umiejętnie nasycony słowami kluczowymi (np. makijaż permanentny Katowice lub barber Katowice). Nasi eksperci od pozycjonowania fachowo zadbają o odpowiednią ilość podstron Twojej biznesowej witryny i w razie potrzeby uzupełnią ją wysokojakościowymi treściami.

  b). analiza konkretnych podstron pod względem treści

  Na koniec audytu treści sprawdzimy liczbę znaków na poszczególnych podstronach Twojej biznesowej witryny www przy pomocy profesjonalnego narzędzia do pozycjonowania Surfer SEO. Zdobędziemy dzięki niemu solidne i szczegółowe dane – pomocne nie tylko w weryfikacji ilości znaków, ale również nasycenia zawartości strony internetowej głównymi frazami kluczowymi (np. psi fryzjer Katowice lub sklep zoologiczny Katowice).

   

  Jak wygląda dalszy proces pozycjonowania?

  Na bieżąco śledzimy trendy w branży, a te są jednogłośne: współczesne SEO to już nie sprint. Teraz to wymagający maraton! Jednak bądź spokojny: zadbamy, abyś bez zadyszki dobiegł do podium. A jak przedstawia się plan „treningowy” dla Twojej strony internetowej? Otóż następująco: najpierw dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe, później niezwłocznie przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO, następnie wykonamy optymalizację strony internetowej, a finalnie wdrożymy konsekwentne czynności z zakresu pozycjonowania. Owszem, zrozumiemy, jeśli nie zechcesz „trenować” na 100% i poprzestaniesz np. tylko na audycie. Nadmieniamy jednak, że to niestety nadal za mało, aby zmierzyć się z innymi, gruntowniej przygotowanymi maratończykami.

  Pozwolisz nam zostać Twoim indywidualnym SEO-trenerem? Razem wyprzedzimy konkurencję i pozostawimy ją na szarym końcu! To jak, pora na „wycisk”?

  Masz pytania? Zapraszamy na darmową konsultacje

  Wyślij zapytanie

  Co wchodzi w zakres pozycjonowania?

  Dlaczego wybrać SEO?

  Oto kilka powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą agencją

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź kto nam zaufał

  Zobacz sam co mówią o nas klienci:

  Zobacz opinie

  Dane z audytu SEO są nieodzowne, abyśmy wdrożyli skuteczną optymalizację Twojej strony internetowej. To dzięki audytowi mamy całościowy wgląd w kondycję witryny i wiemy dokładnie, jakie błędy należy niezwłocznie wyeliminować. Audyt to nasz czołowy sojusznik! Gdy już zapoznamy się z jego wskazówkami, wdrożymy kompleksową optymalizację, nie zaniedbując żadnego z obszarów strony. Zazwyczaj audyt sugeruje czynności z zakresu przyspieszenia działania strony, zmiany linków na bardziej przyjazne i oczywiście usunięcia zawczasu wykrytych błędów (m.in. błąd 404).

  Teksty, które będą pracowały na sukces Twojej witryny, muszą być odpowiednio skonstruowane pod kątem SEO, mieć odpowiednią ilość fraz kluczowych oraz ich optymalne nasycenie. Ponownie na uznanie zasługuje audyt SEO, gdyż to właśnie on wskazuje nam owe niezbędne parametry, a także pozwala oszacować budżet potrzebny do opracowania jakościowego contentu dla Twojej strony internetowej. Posiłkując się szczegółowymi wytycznymi z audytu, nasi profesjonalni copywriterzy przygotują teksty, które zbudują „tężyznę” Twojej strony internetowej i umocnią jej pozycję w maratonie do Google TOP10!

  Obecnie reklama przeniosła się w dużej mierze do internetu, dlatego analogowe formy promocji biznesu tj. rozwieszanie plakatów, roznoszenie ulotek lub „poczta pantoflowa” zastępujemy linkami. Można je umieszczać na tematycznych forach, serwisach branżowych, katalogach firmowych albo na stronach liderów w danej dziedzinie biznesu. Mają one tę przewagę, że pozwolą Ci dotrzeć do klientów z całego świata – bez wychodzenia z domu, oklejania słupów ogłoszeniowych czy drukowania ulotek. Odnośniki umiejętnie rozlokowane w wirtualnej przestrzeni reklamowej zaprowadzą internautów prosto do e-siedziby Twojej firmy – strony internetowej.

  Tę formę wirtualnej promocji nazywamy linkbuildingiem, zaliczającym się do czynności typu off-site (a więc takich, które odbywają się poza Twoją stroną). Profesjonalny linkbuilding sprawi, że Twoja strona urośnie w „oczach” Google’a – zwłaszcza w obszarach, które nazywamy EAT (expertise, authority oraz trustworthiness). W tym celu witryna musi mieć nie tylko rozbudowaną sieć linków, ale również być przyjazna dla internautów i algorytmów wyszukiwarki. Zamieścimy więc informację o Twojej firmie na wiarygodnych i renomowanych portalach lub wspomnimy o niej w mediach społecznościowych.

  Dywersyfikacja profilu linków przychodzących pozwoli nam uniknąć dyskwalifikacji w maratonie do Google TOP10. Same odnośniki można pozyskiwać na wiele sposobów. Jest ich kilka typów: przede wszystkim linki pozyskiwane w naturalny sposób (dzięki internautom zamieszczającym w sieci wzmianki o Twojej firmie), ponadto linki pozyskane ręcznie (poprzez nawiązanie współpracy lub wymianę artykułów), jak również linki dodawane ręcznie (w katalogach firmowych, listach firm lub na portalach ogłoszeniowych).

  Wartościowy i wiarygodny profil linków przychodzących to jeden z najważniejszych filarów skutecznego pozycjonowania witryny www, gdyż im więcej odnośników zdobędziemy dla Twojej strony internetowej, tym chętniej algorytmy Google’a wywindują ją w rankingu wyszukiwarki. Gramy fair: stosujemy się do zasad White Hat SEO, co oznacza, że wszystkie linki pozyskujemy w naturalny i bezpieczny sposób. Nie chcemy zadzierać z surowym sędzią Google!

  „O rany… Nachalna reklama albo wciskanie jakiegoś produktu…” – możesz pomyśleć. Chętnie wyprowadzimy Cię z błędu! Artykuł sponsorowany – o ile jest wartościowym i merytorycznym tekstem – to Twój sojusznik w maratonie do Google TOP10. Wcale nie musi być tekstem natarczywie promującym markę i automatycznie odstraszającym użytkowników. Trzeba po prostu wiedzieć, jak wykorzystać moc artykułu sponsorowanego, aby internauta chętnie zapoznał się z jego treścią. Pamiętaj, że musi on odpowiadać na jakąś potrzebę użytkownika, gdyż tylko wówczas rośnie prawdopodobieństwo, że kliknie odnośnik prowadzący do Twojej strony internetowej. A Ty najprawdopodobniej zdobędziesz nowego klienta!

  Artykuły sponsorowane najczęściej publikujemy na silnych i sprawdzonych portalach zewnętrznych, podobnie jak firmy umieszczają swoje logotypy na odzieży sportowców. Artykuły sponsorowane z zakotwiczonym linkiem do Twojej biznesowej witryny www są niezawodnym sposobem na budowanie profilu linkowego strony (a zapewne pamiętasz, że odnośniki są jednym z kluczowych czynników rankingowych wyszukiwarki Google). Jeszcze nie jesteś przekonany? Dodamy więc, że teksty sponsorowane pomogą Ci zbudować rozpoznawalność marki i wizerunek eksperta, a tym samym wzmocnią SEO. Przekonaj się sam!

  Przystępujemy teraz do czynności w obszarze samej witryny, a więc działań z zakresu on-site. Blog, będący integralną częścią strony, to Twój silny sprzymierzeniec! Wpisy blogowe są dla pozycjonowania tym, czym jest białko dla ludzkich mięśni. To dzięki nim możemy przemycać branżowe frazy kluczowe, przeprowadzać linkowanie wewnętrzne i budować Twój wizerunek jako eksperta w branży. Teksty umieszczane na blogu najczęściej występują w formie poradników, recenzji, newsów czy opisów produktów. Wiedz, że Google lubi regularność, zatem konsekwentne publikowanie wartościowych treści skutkuje rosnącą pozycją Twojej strony w rankingu wyszukiwarki – tak jak częste treningi przekładają się na lepszą kondycję organizmu sportowca.

  To nie koniec zalet – wpisy blogowe mogą bezpośrednio przyczynić się do sprzedaży Twoich produktów lub usług! Sugestywna, angażująca treść, dodatkowo mająca dla użytkownika wartość praktyczną to najprostszy sposób do przeistoczenia go w potencjalnego klienta. A kiedy internauta obdarzy Cię zaufaniem, algorytmy Google’a bez wątpienia zrobią to samo. Meta na horyzoncie!

  Treningi muszą przynosić efekty, żeby nie osłabić motywacji do działania. Trzeba wiedzieć, co udało się już osiągnąć, a co ewentualnie wymaga poprawy. Jako Twój SEO-trener na wyłączność będziemy regularnie sporządzać dla Ciebie szczegółowe raporty, które pozwolą Ci ocenić efekty naszych dotychczasowych poczynań z zakresu pozycjonowania. Wychodzimy z założenia, że regularne raportowanie jest równie istotne, co sama realizacja dedykowanej strategii pozycjonowania. Dane liczbowe z omówieniem, wykresy widoczności, pozyskane linki, napisane teksty czy listy fraz z zajmowanymi przez nie pozycjami umożliwią Ci kompleksowy wgląd w efekty naszej pracy.

  Ponadto bieżący monitoring działania Twojej strony www (szybkość jej wczytywania się, zdarzenia niestandardowe czy wszelkie odstępstwa od poprawnego funkcjonowania) pozwoli na szybką reakcję. Nasi eksperci będą nieustannie trzymać rękę na pulsie, aby Twoja strona internetowa nie zaliczyła kontuzji w maratonie do podium wyników wyszukiwania. A gdyby cokolwiek wzbudziło Twoje wątpliwości, będziesz mógł skontaktować się ze swoim indywidualnym opiekunem SEO.

  Być może zniechęca Cię perspektywa długotrwałego maratonu SEO, jednak pamiętaj, że czasy błyskawicznej skuteczności pozycjonowania minęły bezpowrotnie. Nie daj się zwieść, gdy ktoś obieca Ci ekspresowe efekty! Zaufaj nam – działamy w branży od ponad dekady i możemy Cię zapewnić, że nie ma już bezpiecznej i skutecznej drogi na skróty. Skontaktuj się z nami: nakreślimy indywidualny plan pozycjonowania Twojej witryny, który pozwoli Ci dogonić silnych konkurentów, a obecnych pozostawić daleko w tyle! Docelowo nasza współpraca będzie długofalowa, ale możemy Ci obiecać – nawet się nie obejrzysz, jak zbliżymy się do podium wyników wyszukiwania!

  Zamów konsultację

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jakiej kwocie zrealizujemy Twoje cele biznesowe, to wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu ich poznania i przedstawienia najlepszej możliwej opcji ich realizacji.

   Tel: +48 736 769 550
   biuro@studiolokomotywa.pl