fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twój Biznes!

Pozycjonowanie stron Radom


Radom – miasto pałaców, parków i pokazów lotniczych, jak również prężny ośrodek przemysłu i handlu. Prowadzisz biznes w Radomiu? A może nie chcesz ograniczać się wyłącznie do terytorium Radomia i pragniesz dotrzeć do odbiorców z całego świata? W każdym przypadku postaw na pozycjonowanie! Zwłaszcza w wykonaniu naszej agencji, która oferuje nowatorski model współpracy – pozycjonowanie na wyłączność. Polega ono na tym, że w danej branży i lokalizacji (czyli w Radomiu) będziesz jedynym partnerem, któremu poświęcimy maksimum naszej uwagi i pełnię umiejętności. W końcu mamy wspólny cel – Google TOP10!

Czytaj więcej

  W Radomiu zaufali nam:

  AUDYT FRAZ

  Na początku badamy, jakie słowa kluczowe generują największy ruch na Twojej stronie (np. czyszczenie tapicerki Radom lub czyszczenie klimatyzacji Radom). Następnie sprawdzamy tzw. quick wins, żeby dowiedzieć się, czy Twoja witryna www rankuje na popularne słowa kluczowe, czyli takie od 8 do 15 pozycji. Ponadto podejrzymy Twoją konkurencję (pod kątem zbieżności zbiorów słów kluczowych), zlustrujemy branżę, w której działasz (dla zachowania spójności dobranych fraz), a na końcu przeanalizujemy, jakie strony pojawiają się w wynikach wyszukiwania na wytypowane przez nas frazy (np. mechanik samochodowy Radom lub wymiana opon Radom).

  a). lista fraz

  Po wstępnym rozeznaniu otrzymasz od nas listę słów kluczowych, które według nas (i specjalistycznych narzędzi do pozycjonowania tj. Google Ads, Semstorm, Senuto czy Google Search Console) będą najskuteczniej przyciągały internautów na Twoją biznesową stronę www. To one wygenerują ok. 90% ruchu (np. SPA Radom lub depilacja laserowa Radom). To podstawa efektywnego pozycjonowania!

  AUDYT KONKURENCJI

  a). wytypowanie konkurencji

  Na podstawie dostarczonej przez Ciebie listy konkurentów, jak również wyników wyszukiwania na słowo kluczowe, które najtrafniej oddaje profil Twojej działalności (np. kurs salsy Radom lub kurs angielskiego Radom) przeanalizujemy tych rywali, którzy najlepiej pozycjonują się na topowe frazy kluczowe (np. opiekunka do dziecka Radom lub korepetycje z matematyki Radom).

  b). analiza widoczności

  Na tym etapie niezawodne będzie wsparcie specjalistycznego narzędzia do pozycjonowania – Senuto, dzięki któremu wytypujemy te słowa kluczowe, które internauci najczęściej wpisują w wyszukiwarce – minimum 10 razy miesięcznie (np. manicure hybrydowy Radom lub fryzjer Radom).

  c). analiza linków zewnętrznych

  Algorytmy Google’a przychylniej "patrzą" na witryny, do których prowadzi (i regularnie przybywa) najwięcej wirtualnych dróg. Dzięki profesjonalnemu narzędziu do pozycjonowania Majestic SEO namierzymy linki, które kierują do firmowych stron Twojej konkurencji. Zadbamy o bezbłędny profil linkowania Twojej witryny, pozyskując odnośniki z artykułów sponsorowanych, co umocni dalsze czynności z zakresu pozycjonowania – da sygnał botom, że strona się rozwija i jest godna zaufania.

  d). wytypowanie miejsc do pozyskania linków

  Przygotujemy dla Ciebie listę tematycznych blogów, katalogów, for i serwisów branżowych, które mają największy potencjał pozyskania odnośników kierujących internautów bezpośrednio do wirtualnej siedziby Twojej firmy (jak również tej fizycznej, w Radomiu). Google ceni regularną aktywność, dlatego przedstawimy Ci listę przykładowych tematów do wpisów na firmowego bloga (np. "Jakiego stomatologa w Radomiu wybrać?" lub "Najlepsze brownie w Radomiu – odwiedź naszą cukiernię!").

  AUDYT STRONY – TECHNICZNY

  Dlaczego wybrać SEO?

  Oto kilka powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą agencją

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź kto nam zaufał

  Zobacz sam co mówią o nas klienci:

  Zobacz opinie

  Im starsza domena, tym cenniejsza dla Google’a, jednak za sprawą bloga masz szanse wkupić się w łaski wyszukiwarki – nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją wirtualną karierę. Blog stanowi idealne miejsce do tworzenia nowych podstron i wartościowych treści. Nasi specjaliści od pozycjonowania zadbają, aby witryna była wyposażona w narzędzie Google Analytics, które ułatwi mierzenie ruchu na stronie oraz Search Console umożliwiające głębszą analitykę internetową.

  Witryna, która wolno się ładuje, jest niczym maratończyk bez kondycji – może zapomnieć o podium. Nasi eksperci od pozycjonowania zadbają, aby internautów nie zniechęcało powolne wczytywanie się witryny, bo musisz wiedzieć, że każde jej opuszczenie skutkuje wyższym współczynnikiem odrzuceń.

  Aby pozycjonowanie witryny przyniosło jeszcze lepsze rezultaty, Twoja firmowa strona www musi być dobrze widoczna dla robotów Google’a. W tej części audytu skupimy się zatem na poprawności pliku robots.txt oraz zweryfikujemy, czy strona (wraz z podstronami) nie jest blokowana z poziomu meta Robots i Search Console.

  Zapewne zdarzyło Ci się trafić na stronę z komunikatem o braku zabezpieczeń – wątpimy, że zgłębiłeś jej zawartość… Aby nie doszło do takiego faux-pas w przypadku Twojej witryny, odpowiednio wdrożymy certyfikat SSL i zweryfikujemy jego aktualność. To korzystnie wpłynie na dalsze prace z zakresu pozycjonowania.

  Poprawne adresy URL powinny być krótkie. Nie mogą także zawierać takich znaków, jak "_", gdyż nie spełniają one funkcji rozdzielenia wyrazów. Wówczas algorytmy traktują je na równi z literą lub cyfrą (czyli z lekceważeniem). Wszak bez obaw – nasi eksperci od pozycjonowania płynnie operują językiem botów Google’a!

  Dobrze przemyślana i należycie skonstruowana strona główna Twojej firmowej witryny www to absolutna podstawa – musi wywoływać efekt WOW! Powinna spodobać się nie tylko internautom, ale również robotom wyszukiwarki. Jak tego dokonać? Pozwól wkroczyć do akcji naszym ekspertom od pozycjonowania! Niezwłocznie zadbają o dobrą widoczność kluczowych podstron oraz intuicyjną i wygodną nawigację.

  Mapa Twojej strony jest zawarta w pliku sitemap.xml, który szczegółowo sprawdzimy. Dzięki niemu dowiemy się, czy mapa Twojej witryny zawiera wszystkie podstrony, które powinny się indeksować w wyszukiwarce. Ponadto czytelna i prosta nawigacja sprawi, że algorytmy Google’a będą chętniej odwiedzać Twoją wirtualną siedzibę i pokazywać ją wyżej w rankingu.

  Błędy 404 to ślepe zaułki w rozwiniętej sieci wirtualnych dróg, które zwodzą internautów na manowce. Eliminacja przedawnionych linków zapobiegnie obniżeniu jakości strony, a zarazem jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Zadanie wdrożenia poprawnej obsługi błędów 404 powierz naszym ekspertom od pozycjonowania.

  Coraz więcej osób wędruje po sieci, korzystając ze smartfonów lub tabletów, dlatego należy zadbać o to, by strona była dobrze przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Jak zapewne już się domyślasz, taka witryna jest zdecydowanie atrakcyjniejsza dla algorytmów wyszukiwarki.

  Podobnie jak tablice informują kierowców, ile kilometrów dzieli ich od Radomia, tak znacznik TITLE jako pierwszy przekazuje botom Google’a podstawowe dane o zawartości strony www. To umożliwia robotom decyzję, pod jakimi frazami kluczowymi umieścić witrynę w wynikach wyszukiwania. Jest jednak małe utrudnienie: znacznik TITLE nie daje zbyt wielkiego pola manewru, dlatego nasi eksperci od pozycjonowania rozważnie i skrupulatnie zagospodarują jego ograniczoną przestrzeń.

  Znacznik <h1> to po prostu tytuł Twojej witryny (np. Twój deweloper w Radomiu), a znacznik <h2> określa nazwy podstron. W poprawnej strukturze witryny powinien znaleźć się tylko jeden znacznik <h1>, natomiast znaczniki <h2> mogą występować bez ograniczeń. Grunt, to rozsądne ich wykorzystanie w procesie pozycjonowania.

  Pliki graficzne na stronach internetowych nie są bez znaczenia dla Google’a, mimo że jest on wyszukiwarką tekstową. Multimedia również mogą przysłużyć się w procesie pozycjonowania, dzięki znacznikowi ALT. Można w nim opisać to, co znajduje się na danym obrazku (np. malowanie wnętrz Radom lub remont kuchni Radom). To dodatkowe wsparcie dla efektywnego pozycjonowania!

  Również w sieci działa zasada, że im więcej znajomości, tym lepiej. Powiązania z wieloma stronami internetowymi wzbudzą większe zaufanie algorytmów wyszukiwarki. Odnośniki do witryn zewnętrznych należy jednak opatrzyć atrybutem nofollow, co pozwoli zatrzymać algorytmy na stronie, zwiększyć moc zewnętrznych odnośników oraz zintensyfikować dalsze czynności z zakresu pozycjonowania.

  Polityka Prywatności to podstrona niepowiązana tematycznie z zakresem usług Twojej firmy i zwykle zawiera uniwersalne zapisy prawne. Takie, które mogą powielać się na wielu innych stronach, a to niekoniecznie wzbudza sympatię Google’a. Nasi eksperci od pozycjonowania zadbają o poprawne wdrożenie Polityki Prywatności na Twojej stornie www oraz sprawdzą, czy jest wyłączona z indeksowania w wyszukiwarce, a odnośniki do niej prowadzące mają przypisany atrybut nofollow.

  AUDYT STRONY – TREŚĆ

  a). ogólna analiza treści

  Treści umieszczone w witrynie mają olbrzymi wpływ na pozycję strony w rankingu Google, aczkolwiek muszą być tak przygotowane, aby przyciągać uwagę internautów i podobać się algorytmom wyszukiwarki. Zdaj się na naszych ekspertów od pozycjonowania: zadbają o wartościowy i angażujący content, który dodatkowo umiejętnie nasycą słowami kluczowymi.

  b). analiza konkretnych podstron pod względem treści

  Na koniec profesjonalne narzędzie do pozycjonowania Surfer SEO poda nam konkretne dane o liczbie znaków na poszczególnych podstronach Twojej biznesowej strony www, a także o nasyceniu zawartości witryny głównymi frazami kluczowymi (np. siłownia Radom lub trener personalny Radom).

  STRATEGIA

  a). wdrożenie audytu – oferta

  Wiesz już, na czym polega kompleksowy audyt strony www i jak istotny jest dla efektywnego pozycjonowania. Dowiedz się zatem, jak wypada Twoja strona internetowa po wnikliwej analizie! W ramach audytu ustalimy, które elementy witryny warto poprawić, a w wiadomości prywatnej podamy Ci szacunkową cenę i czas wdrożenia. Nie zapominaj, że dzięki naszemu nowatorskiemu modelowi współpracy – pozycjonowaniu na wyłączność – będziesz jedynym partnerem w Twojej branży i lokalizacji (czyli w Radomiu), któremu poświęcimy maksimum uwagi i pełnię naszych możliwości z zakresu pozycjonowania.

  b). pozycjonowanie – oferta

  Sam audyt strony www jest niezmiernie ważny, wszak do pełni sukcesu brakuje tylko dalszych czynności z zakresu pozycjonowania. Uzbrojeni w niezbędne dane nakreślimy indywidualny plan pozycjonowania Twojej biznesowej strony www, a także wyznaczymy konkretny cel poczynań, przybliżony czas ich trwania i wstępne prognozy wyników. Pozwól, że staniemy się Twoim indywidualnym SEO-trenerem! Dzięki wspólnie wypracowanej strategii pozycjonowania sprawimy, że dogonisz silnych rywali (tych z Radomia i nie tylko), a obecnych, którzy właśnie depczą Ci po piętach, pozostawisz daleko w tyle. Koniecznie skontaktuj się z nami bezpośrednio!

  Zamów konsultację

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jakiej kwocie na wyłączność zrealizujemy Twoje cele biznesowe , to wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu ich poznania i przedstawienia najlepszej możliwej opcji ich realizacji.

   Zostaw wiadomość    Tel: +48 736 769 550
    biuro@studiolokomotywa.pl