fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twoje SEO!

Pozycjonowanie stron Szczecin


Szczecin – stolica województwa zachodniopomorskiego, miasto portowe, turystyczne, pełne zabytków, jak również możliwości rozwoju przedsiębiorczości i prowadzenia biznesu. Jeśli chcesz podbić szczeciński rynek, wybierz pozycjonowanie lokalne! Nie musisz jednak ograniczać się do terytorium Szczecina: dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu stron dotrzesz do odbiorców z całego świata. Przekaż swoją stronę internetową w ręce naszych doświadczonych specjalistów od pozycjonowania! Oferujemy nowatorską usługę – pozycjonowanie dzięki któremu  Tobie poświęcimy maksimum naszej uwagi i pełnię umiejętności. Twój cel – Google TOP10 – to i nasz cel!

Czytaj więcej


  W Szczecinie zaufali nam:

   

  Dlaczego zaczynamy od audytu SEO?

  Tak jak w maratonie, tak i w SEO niezbędne są gruntowne przygotowania, aby z powodzeniem dobiec do mety. Sukces wymaga konsekwentnych i długotrwałych działań. Dla sportowca będą to treningi, a dla strony internetowej – audyt SEO. Szczegółowy audyt SEO to niezwykle istotny etap, który w olbrzymiej mierze decyduje o skuteczności pozycjonowania. Bez audytu trudno przygotować optymalny plan pozycjonowania Twojej strony internetowej, a co dopiero myśleć o podium!

  Dlaczego audyt SEO jest konieczny dla skutecznego pozycjonowania stron?

  Audyt SEO to inwestycja, gdyż umożliwia skupienie się wyłącznie na tych czynnościach, które przybliżą Twoją witrynę do podium wyników wyszukiwania Google. Nie chcemy nadwerężać Twojego budżetu! Ponadto audyt pozwala wyeliminować techniczne usterki, które mogłyby utrudniać dalsze prace z zakresu pozycjonowania strony internetowej. Pozornie „suche” i niezrozumiałe dane z audytu zagwarantują bezpieczeństwo i maksymalną skuteczność.

   

  Co wchodzi w skład audytu SEO?

  Musimy dokładnie zbadać kondycję Twojej strony internetowej na wielu jej płaszczyznach, dlatego audyt SEO jest nieodzowny. Z jego pomocą analizujemy frazy kluczowe, lustrujemy Twoją branżową konkurencję, a także sprawdzamy warstwę techniczną i oceniamy jakość zamieszczonego contentu. Poza tym audyt SEO celnie namierza błędy w witrynie i sugeruje optymalne rozwiązania napotkanych problemów. Pamiętaj, że audyt SEO to pierwszy, najważniejszy krok w maratonie do Google TOP10. W przeciwnym razie kontuzje gwarantowane…

  Masz pytania? Zapraszamy na darmową konsultacje

  Wyślij zapytanie

   

  AUDYT FRAZ

  Nie można mówić o skutecznym pozycjonowaniu bez wykonania szczegółowego audytu. Na początku dobieramy takie słowa kluczowe, które wygenerują największy ruch na Twojej stronie (np. restauracja wegańska Szczecin). Kolejne są tzw. quick wins, które informują, czy Twoja witryna rankuje na popularne słowa kluczowe (od 8 do 15 pozycji np. kawiarnia Szczecin lub sala weselna Szczecin). Nie obejdzie się również bez podejrzenia Twojej konkurencji – nasi eksperci od pozycjonowania stron sprawdzą, czy macie podobne zbiory słów kluczowych oraz poznają branżę, w której działasz, aby zachować spójność dobranych fraz. Pod koniec tego etapu zbadamy, jakie strony wyświetlają się w wynikach wyszukiwania na wcześniej wytypowane frazy (np. mechanik samochodowy Szczecin lub wymiana opon Szczecin).

  a). lista fraz

  Na podstawie wykonanego audytu fraz otrzymasz od nas listę słów kluczowych, które według nas (i specjalistycznych narzędzi do pozycjonowania tj. Google Ads, Semstorm, Senuto czy Google Search Console) będą najskuteczniej przyciągały użytkowników na Twoją stronę, a zarazem generowały ok. 90% ruchu (np. kurs salsy Szczecin lub korepetycje z matematyki Szczecin). Ten krok jest niezbędny do przeprowadzenia efektywnego pozycjonowania.

   

  AUDYT KONKURENCJI

  a). wytypowanie konkurencji

  Twoja branżowa konkurencja (jakkolwiek dziwnie to zabrzmi) pomoże nam w zbudowaniu skutecznej strategii pozycjonowania! Dokładnie przeanalizujemy poczynania Twoich kilku najsilniejszych rywali, którzy najlepiej pozycjonują się na topowe frazy kluczowe (np. klinika medycyny estetycznej Szczecin albo kancelaria adwokacka Szczecin). Wychwycimy zarówno mocne, jak i słabe strony ich strategii pozycjonowania. Pomocna będzie dostarczona przez Ciebie lista konkurencji oraz wyniki wyszukiwania na słowo kluczowe, które najtrafniej oddaje zakres Twojej działalności (np. kurs hiszpańskiego Szczecin).

   

  b). analiza widoczności

  Senuto, czyli profesjonalne narzędzie do pozycjonowania stron, pozwoli nam sprawdzić, ile i jakie frazy znajdują się w TOP10 oraz w TOP50 (np. broker Szczecin lub tłumacz niemieckiego Szczecin). Dzięki temu weźmiemy pod uwagę wyłącznie te słowa kluczowe, które internauci najczęściej wpisują w wyszukiwarce (np. ubezpieczenia Szczecin). To utoruje drogę dalszym pracom z zakresu pozycjonowania.

  c). analiza linków zewnętrznych

  Profesjonalne narzędzie do pozycjonowania – Majestic SEO – pozwala namierzyć linki, które odsyłają do biznesowych stron www Twojej konkurencji. Należy dokładnie zbadać ten aspekt, gdyż algorytmy Google’a bardziej cenią witryny, do których prowadzi (i regularnie przybywa) najwięcej wirtualnych dróg. Nasi eksperci od pozycjonowania stron niezwłocznie pozyskają dla Ciebie odnośniki z artykułów sponsorowanych, co korzystnie wpłynie na pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki.

   

  d). wytypowanie miejsc do pozyskania linków

  Tematyczne blogi, fora, katalogi czy serwisy branżowe to miejsca, które bez wątpienia mają największy potencjał pozyskania bezpośrednich odnośników do wirtualnej siedziby Twojej firmy (jak również do tej fizycznej, w Szczecinie). Doskonale sprawdzą się artykuły sponsorowane oraz wpisy blogowe (np. „Brak pomysłu na obiad? Odwiedź naszą restaurację gruzińską w Szczecinie!” lub „Wady i zalety wybielania zębów – 10 porad od stomatologa z naszej kliniki dentystycznej w Szczecinie”). To idealny sposób, aby nadać tempa całemu procesowi pozycjonowania!

  AUDYT STRONY – TECHNICZNY

  Dlaczego wybrać SEO?

  Oto kilka powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą agencją

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź kto nam zaufał

  Zobacz sam co mówią o nas klienci:

  Zobacz opinie

  Domeny, które dłużej funkcjonują w sieci, mogą liczyć na większą sympatię Google’a, aczkolwiek młodsze witryny nie są na straconej pozycji! Blog jest idealną przepustką do „serca” wyszukiwarki. Umożliwia tworzenie nowych podstron, a przede wszystkim angażujących treści (np. „Nie masz pomysłu na wieczór? My go mamy – odwiedź naszą kręgielnię w Szczecinie!”). Nasi specjaliści od pozycjonowania stron dodatkowo podepną pod Twoją witrynę narzędzie Google Analytics (co pozwoli mierzyć ruch na stronie) oraz Search Console (co umożliwi pogłębienie analityki internetowej).

  Cierpliwość to cnota, wszak niekoniecznie w internecie – mało który użytkownik pozostanie na stronie, która wolno się ładuje. Każde jej opuszczenie skutkuje wyższym współczynnikiem odrzuceń, a wtedy nie ma co liczyć na podium. Profesjonalne narzędzie do pozycjonowania – Google PageSpeed Insights – umożliwi naszym ekspertom od pozycjonowania stron weryfikację szybkości działania Twojej strony na komputerach stacjonarnych, a co istotne – na coraz popularniejszych urządzeniach mobilnych. To zintensyfikuje dalsze czynności z zakresu pozycjonowania.

  W tej części audytu nasi specjaliści od pozycjonowania sprawdzą, czy plik robots.txt Twojej strony jest poprawnie skonstruowany, a witryna (wraz z podstronami) nie jest blokowana z poziomu meta Robots i Search Console. Dzięki tym usprawnieniom pozycjonowanie Twojej biznesowej witryny www przyniesie jeszcze lepsze rezultaty: będzie ona bardziej widoczna dla robotów Google’a, które decydują o jej pozycji w wyszukiwarce.

  Zapewne zdarzyło Ci się trafić na stronę z komunikatem o braku zabezpieczeń. Przejrzałeś jej zawartość? Szczerze wątpimy… Zatem Twoja witryna nie może być równie odstraszająca – i to na samym początku! Nasi specjaliści od pozycjonowania zadbają, aby certyfikat SSL był należycie wdrożony i aktualny, a to korzystnie wpłynie na dalsze prace z zakresu pozycjonowania stron.

  Krótkie adresy URL to zachęta dla botów wyszukiwarki do odwiedzenia Twojej strony internetowej, a co za tym idzie – pokazania jej wyżej w rankingu. Nie tyle długość, ile poprawna konstrukcja adresów ma kluczowe znaczenie. Należy pamiętać, że takie znaki jak np. „_” nie spełniają funkcji rozdzielenia wyrazów, toteż algorytmy traktują je na równi z literą lub cyfrą – najzwyczajniej je ignorują. Zaufaj naszym specjalistom z Agencji SEO od pozycjonowania stron, którzy do perfekcji opanowali język robotów Google’a. Na pewno wynegocjują wyższą pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki!

  Strona główna Twojej firmowej witryny www to Twoja wizytówka w sieci – musi być atrakcyjna i zachęcająca, bo to ona w dużej mierze pracuje na Twój sukces! Powinna zatem spełniać wymagania nie tylko internautów, ale również robotów Google’a. Nasi eksperci od pozycjonowania wiedzą, jak im sprostać – zadbają o dobrą widoczność kluczowych podstron oraz intuicyjną i wygodną nawigację.

  Twoja strona, podobnie jak Szczecin, ma indywidualną mapę (z tym że w formie pliku sitemap.xml). Nasi specjaliści od pozycjonowania stron dopilnują, aby mapa Twojej witryny miała poprawnie zaindeksowanie podstrony w wyszukiwarce. To sprawi, że efekty pozycjonowania będą bardziej zadowalające. Czytelna i prosta nawigacja bez wątpienia skusi roboty Google’a do odwiedzenia Twojej wirtualnej siedziby, a przede wszystkim skłoni je do umieszczenia jej wyżej w rankingu.

  Błędy 404 to manowce internetu, gdyż kierują użytkowników do nieistniejących lub nieaktualnych stron/podstron. Trzeba więc wyeliminować (ewentualne) przeterminowane linki z Twojej biznesowej witryny. Pozostaw to zadanie naszym ekspertom od pozycjonowania, którzy zadbają o poprawną obsługę błędów 404, zapobiegając w ten sposób obniżeniu jakości strony (a zarazem jej pozycji w wynikach wyszukiwania).

  Coraz więcej internautów wędruje po sieci, używając smartfonów lub tabletów – ten trend rośnie w siłę. Zadbamy więc, aby użytkownicy trafili też do Ciebie, do Szczecina! Algorytmy wyszukiwarki o wiele bardziej cenią strony, które zostały należycie zaprojektowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych. I, jak się zapewne domyślasz, ma to niebagatelny wpływ na pozycję witryny w rankingu wyszukiwarki.

  Podobnie jak tablice drogowe informujące podróżnych, ile kilometrów dzieli ich od Szczecina, tak znacznik TITLE jako pierwszy przekazuje robotom Google’a podstawowe informacje o zawartości strony www. Na tej podstawie algorytmy decydują, na jakie zapytania strona ma się wyświetlać w wyszukiwarce. Jest jednak małe utrudnienie – znacznik TITLE nie daje on zbyt wielkiego pola manewru, więc trzeba go rozsądnie zagospodarować, aby przysłużył się w procesie pozycjonowania strony. Kto jak kto, ale nasi eksperci od pozycjonowania doskonale wiedzą, jak tego dokonać!

  Twoja firmowa strona www ma tytuł, nazwy podstron itd. W języku robotów Google’a są one określane właśnie jako znacznik <h1> (tytuł witryny np. Twój deweloper w Szczecinie) oraz znacznik <h2> (nazwy poszczególnych podstron). Poprawna struktura witryny powinna zawierać tylko jeden znacznik <h1>, natomiast znaczniki <h2> mogą występować bez ograniczeń – podstawą jest, aby umiejętnie wykorzystać je w procesie pozycjonowania stron, umieszczając w nich kluczowe informacje o profilu Twojej działalności (np. nieruchomości Szczecin).

  Google jest wyszukiwarką tekstową, co nie oznacza, że pozostaje obojętny wobec multimediów umieszczanych na stronach internetowych. Pliki wizualne również mogą być wsparciem w procesie pozycjonowania dzięki znacznikowi ALT. Za jego pomocą można opisać to, co znajduje się na danym obrazku (np. przeprowadzki Szczecin). Warto wykorzystać potencjał znacznika ALT i przemycić w nim konkretną informację o profilu działalności Twojej firmy (np. przedszkole Szczecin), automatycznie umacniając pozostałe czynności z zakresu pozycjonowania stron.

  Podobnie jak ludzie grupują się w realne społeczności, tak witryny zawarte w wyszukiwarce tworzą wirtualną sieć powiązań. Warto „znać się” z jak największą ilością stron – nie umknie to czujnej uwadze algorytmów wyszukiwarki! Najlepiej zrobić to przy pomocy odpowiednio skonstruowanych odnośników do witryn zewnętrznych. Nasi specjaliści od pozycjonowania muszą opatrzyć je atrybutem nofollow, dzięki czemu algorytmy pozostaną na stronie i zwiększy się moc zewnętrznych odnośników. Bez wątpienia zyska na tym cały proces pozycjonowania Twojej strony internetowej!

  Ostatni element technicznego audytu strony to profesjonalne wdrożenie Polityki Prywatności – podstrony, która nie dotyczy zakresu usług Twojej firmy. Zawarte w niej uniwersalne zapisy prawne nierzadko powielają się na wielu innych stronach, a musisz pamiętać, że Google nie znosi duplikowania treści. Nasi eksperci od pozycjonowania stron zadbają więc, aby wyświetlał się pasek do akceptacji Polityki Prywatności, wyłączą ją z indeksowania w wyszukiwarce, a odnośniki do niej prowadzące obowiązkowo opatrzą atrybutem nofollow.

  AUDYT STRONY – TREŚĆ

   

  a). ogólna analiza treści

  Powiedzenie „content is king” niezmiennie króluje w świecie pozycjonowania, gdyż treści umieszczone w witrynie mają olbrzymi wpływ na pozycję strony w rankingu Google. Wyszukiwarka ceni jakościowy i odpowiednio skonstruowany content, który z jednej strony przyciąga uwagę internautów, a z drugiej podoba się jej algorytmom. Zatem, dla skutecznego pozycjonowania stron, treści muszą być merytoryczne, angażujące i umiejętnie nasycone słowami kluczowymi (np. makijaż permanentny Szczecin lub barber Szczecin). Zdaj się na naszych ekspertów z agencji SEO od pozycjonowania, którzy fachowo zadbają o odpowiednią ilość podstron Twojej biznesowej witryny i uzupełnią ją wysokojakościowymi treściami.

  b). analiza konkretnych podstron pod względem treści

  Na koniec audytu treści skorzystamy z profesjonalnego narzędzia do pozycjonowania stron Surfer SEO, dzięki któremu sprawdzimy liczbę znaków na poszczególnych podstronach Twojej biznesowej witryny www. Solidne i szczegółowe dane pomogą nam nie tylko zweryfikować ilość znaków, ale również nasycenie zawartości strony internetowej głównymi frazami kluczowymi (np. prawnik Szczecin lub sklep zoologiczny Szczecin).

   

  Jak wygląda dalszy proces pozycjonowania?

  Współczesne SEO wymaga długofalowych i dokładnie przemyślanych czynności. Aby Twoja strona internetowa bez zadyszki dobiegła do podium, przygotujemy dla niej optymalny plan „treningowy”. Przede wszystkim porozmawiamy o Twoich potrzebach biznesowych, później przeprowadzimy wnikliwy audyt SEO, następnie przejdziemy do optymalizacji strony internetowej, a na koniec wdrożymy regularne czynności z zakresu pozycjonowania stron. Zrozumiemy, jeśli nie zechcesz „trenować” na 100% i poprzestaniesz np. na audycie. Musisz jednak zrozumieć, że to nadal za mało, aby zmierzyć się z innymi, lepiej przygotowanymi maratończykami…

  Pozwól nam zostać Twoim indywidualnym SEO-trenerem! W branży SEO działamy wiele lat, dlatego nauczeni doświadczeniem opracowaliśmy unikalną metodę współpracy. Oznacza to, że nasz nowatorski plan pozycjonowania wdrożymy właśnie dla Twojej strony internetowej, co zdecydowanie zagwarantuje lepsze wyniki. Skupimy się na Twoim wirtualnym biznesie na 100%. To jak, zaczynamy trening?

  Masz pytania? Zapraszamy na darmową konsultacje

  Wyślij zapytanie

  Co wchodzi w zakres pozycjonowania?

  Dlaczego wybrać SEO?

  Oto kilka powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą agencją

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź kto nam zaufał

  Zobacz sam co mówią o nas klienci:

  Zobacz opinie

  Dane z audytu SEO to dla nas szalenie ważne informacje, umożliwiające przeprowadzenie pomyślnej optymalizacji Twojej strony internetowej. Ponieważ audyt umożliwia całościowy wgląd w kondycję witryny, wiemy, jakie usterki należy niezwłocznie wyeliminować. Czym prędzej wdrożymy kompleksową optymalizację, nie pomijając żadnego z obszarów strony. Najczęściej wykonujemy działania tj. zwiększenie prędkości wczytywania się strony, zmiana linków na bardziej przyjazne i oczywiście wyeliminowanie wcześniej wykrytych błędów (np. błąd 404).

  Audyt SEO umożliwi nam również oszacowanie budżetu niezbędnego do stworzenia wysokiej jakości contentu – szytego na miarę Twojego wirtualnego biznesu. Teksty, które umieścimy w witrynie, muszą być należycie skonstruowane pod kątem SEO i zawierać odpowiednią ilość fraz kluczowych wraz z optymalnym ich nasyceniem, dlatego bez kompleksowych danych z audytu ani rusz. Nie bylibyśmy w stanie precyzyjnie oszacować owych niezbędnych parametrów – jakże istotnych dla skutecznego pozycjonowania stron. Opierając się na szczegółowych wytycznych, nasi profesjonalni copywriterzy napiszą teksty, które nadadzą rozpędu Twojej stronie w drodze na szczyt wyników wyszukiwania.

  W wirtualnej przestrzeni reklamowej nie trzeba rozwieszać plakatów, roznosić ulotek czy korzystać z „poczty pantoflowej”. Warto postawić na skuteczniejsze formy promocji biznesu: a te przeniosły się w dużej mierze do internetu. Z pomocą przychodzą linki, które można umieszczać na tematycznych forach, serwisach branżowych, katalogach firmowych lub stronach liderów w danej dziedzinie biznesu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby pokazać się potencjalnym klientom z całego świata! I zaprowadzić ich prosto do wirtualnej siedziby firmy – strony internetowej. Tak wygląda nowoczesna reklama!

  Fachowo nazywamy ją linkbuildingiem, który zaliczamy do czynności typu off-site (są to wszelkie działania odbywające się poza Twoją stroną www). Dzięki profesjonalnemu linkbuildingowi algorytmy Google’a bez wątpienia zwrócą uwagę na Twoją stronę – zwłaszcza zyska ona w obszarach, które nazywamy EAT (expertise, authority oraz trustworthiness). Zadbamy więc, aby witryna miała nie tylko rozbudowaną sieć linków, ale była przyjazna dla internautów i algorytmów wyszukiwarki. Damy o Tobie znać w sieci: zamieścimy informację o Twojej firmie na renomowanych portalach lub napomkniemy o niej w mediach społecznościowych.

  Odnośniki warto pozyskiwać na wiele sposobów, ponieważ dywersyfikacja profilu linków przychodzących pozwoli uniknąć dyskwalifikacji w maratonie do Google TOP10. Samych odnośników istnieje kilka rodzajów. Są to linki pozyskiwane w naturalny sposób (dzięki internautom dobrowolnie zamieszczającym w sieci wzmianki o Twojej firmie), linki pozyskiwane ręcznie (poprzez nawiązanie współpracy czy wymianę artykułów) oraz linki dodawane ręcznie (w katalogach firmowych, listach firm lub na portalach ogłoszeniowych).

  Im więcej odnośników zdobędziemy dla Twojej strony internetowej, tym chętniej algorytmy wyszukiwarki doliczą jej punkty w maratonie do Google TOP10. Wartościowy profil linków przychodzących to jeden z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie Twojej witryny www. Oczywiście stawiamy na bezpieczne pozycjonowanie stron – ściśle przestrzegamy zasad White Hat SEO. Nie chcemy podpaść wyszukiwarce! Możesz mieć pewność, że wszystkie linki pozyskujemy w naturalny i bezpieczny sposób.

  „Ech, pewnie chcą mi coś wcisnąć albo nachalnie się promować…”. Jeśli tak pomyślałeś, chętnie wyprowadzimy Cię z błędu! Wiedz, że artykuł sponsorowany znacząco umocni pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki. I wcale nie musi nachalnie promować marki – wystarczy wiedzieć, jak wykorzystać jego moc w odpowiedni sposób. Przede wszystkim artykuł sponsorowany musi być wartościowym i merytorycznym tekstem – najlepiej, aby miał wartość praktyczną dla użytkownika. Jeśli internauta znajdzie w nim odpowiedź na swoje potrzeby, rośnie prawdopodobieństwo, że kliknie odnośnik prowadzący prosto do wirtualnej siedziby Twojej firmy. I być może zostanie Twoim nowym klientem!

  Artykuły sponsorowane – oczywiście z zakotwiczonym linkiem prowadzącym prosto do Twojej biznesowej witryny www, najczęściej publikujemy na silnych i zaufanych portalach zewnętrznych. Odnośniki są jednym z kluczowych czynników rankingowych wyszukiwarki Google, dlatego artykuły sponsorowane bezsprzecznie przyczynią się co umocnienia profilu linkowego strony. Co więcej, pomogą Ci zbudować rozpoznawalność marki i wizerunek eksperta. Daj się przekonać!

  Pora na czynności w obszarze samej witryny, tzw. działania z zakresu on-site. Tutaj na podium wkracza blog – integralny element Twojej strony internetowej. Wpisy blogowe są wprost stworzone do przemycania branżowych fraz kluczowych, linkowania wewnętrznego, jak również budowania wizerunku specjalisty. Najczęściej przygotowujemy je w formie poradników, recenzji, newsów czy opisów produktów. Mamy w załodze naprawdę zdolnych i doświadczonych copywriterów, dlatego przyjemna lektura gwarantowana!

  Wiedz, że Google lubi regularność, zatem konsekwentne publikowanie wartościowych treści wzmocni pozycję Twojej strony w rankingu wyszukiwarki. Ponadto sugestywna i angażująca treść (dodatkowo mająca dla użytkownika wymiar praktyczny) może bezpośrednio przyczynić się do sprzedaży Twoich produktów lub usług. A kiedy internauta obdarzy Cię zaufaniem, nie umknie to uwadze algorytmów Google’a. Zbliżamy się do mety!

  Bez efektów ciężko o motywację do działania – postępy, nawet te najdrobniejsze, bez wątpienia napędzają! Warto znać dotychczasowe osiągnięcia, ale także wiedzieć, co ewentualnie wymaga poprawy. Będziemy trzymać rękę na pulsie! Według nas regularne raportowanie jest równie istotne, co sama realizacja dedykowanej strategii pozycjonowania. Dlatego sporządzimy dla Ciebie szczegółowe raporty, dzięki którym sprawdzisz postępy prac z zakresu SEO. Przekażemy Ci dane liczbowe z dokładnym omówieniem, wykresy widoczności, pozyskane linki, napisane teksty czy listy fraz z zajmowanymi przez nie pozycjami… A w razie jakichkolwiek wątpliwości, w każdej chwili będziesz mógł skontaktować się ze swoim dedykowanym opiekunem SEO.

  Ponadto nasi specjaliści od pozycjonowania będą nieustannie trzymać rękę na pulsie. Bieżący monitoring działania Twojej strony www pozwoli im na błyskawiczną reakcję, dzięki czemu wyeliminują wszelkie problemy związane z Twoją witryną (np. szybkość jej wczytywania się, zdarzenia niestandardowe czy wszelkie odstępstwa od poprawnego funkcjonowania). Bez kontuzji i bez zadyszki dobiegniemy do podium wyników wyszukiwania Google!

  To oczywiste, że liczysz na szybkie wyniki… Wspominaliśmy jednak, że współczesne pozycjonowanie stron to już nie sprint! Perspektywa długotrwałego maratonu SEO może być dla Ciebie zniechęcająca, jednak nie daj się zwieść, gdy ktoś obieca Ci natychmiastowe efekty. Działamy w branży od ponad dekady, zatem zaufaj nam – nie ma już drogi na skróty. Skontaktuj się z naszą agencją SEO. Przygotujemy indywidualny plan pozycjonowania Twojej witryny i rozpoczniemy efektywną współpracę. Może i potrwa ona długo, ale obiecujemy, że nawet się nie obejrzysz, jak pozostawisz konkurencję na szarym końcu. Rozpoczynamy maraton do Google TOP10?

  Zamów konsultację

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jakiej kwocie zrealizujemy Twoje cele biznesowe, to wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu ich poznania i przedstawienia najlepszej możliwej opcji ich realizacji.

   Tel: +48 736 769 550
   biuro@studiolokomotywa.pl