fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twój Biznes!

Pozycjonowanie stron Toruń


Pomnik Kopernika, Planetarium, Muzeum Piernika… Jesteśmy w Toruniu! Doskonałym miejscu do rozwoju przedsiębiorczości i prowadzenia przeróżnych biznesów. Jeśli chcesz podbić nie tylko toruński rynek, postaw na profesjonalne pozycjonowanie! Skorzystaj z naszego nowatorskiego modelu współpracy: pozycjonowania na wyłączność, które polega na tym, że w danej branży i lokalizacji (czyli w Toruniu) pozostaniesz jedynym klientem, któremu poświęcimy maksimum naszej uwagi i pełnię umiejętności. Gotowy na maraton do Google TOP10?

Czytaj więcej

  W Toruniu zaufali nam:

  AUDYT FRAZ

  Podstawą skutecznego pozycjonowania jest szczegółowy audyt. Rozpoczynamy go od dobrania fraz kluczowych, które najlepiej wygenerują ruch na Twojej stronie (np. kawiarnia Toruń albo pizzeria Toruń). Później na podstawie tzw. quick wins sprawdzamy, czy Twoja witryna rankuje na popularne słowa kluczowe (od 8 do 15 pozycji np. SPA Toruń lub masaż relaksacyjny Toruń). Badamy również Twoją konkurencję pod kątem zbieżności słów kluczowych oraz poznajemy branżę, w której działasz dla zachowania spójności dobranych fraz. Pod koniec nasi eksperci od pozycjonowania sprawdzają, jakie strony wyświetlają się w wynikach wyszukiwania na uprzednio wytypowane frazy (np. serwis klimatyzacji Toruń lub wymiana opon Toruń).

  a). lista fraz

  Po wstępnym rozeznaniu przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną listę słów kluczowych, które według nas, a także specjalistycznych narzędzi do pozycjonowania tj. Google Ads, Semstorm, Senuto czy Google Search Console, będą generowały ok. 90% ruchu w Twojej witrynie (np. korepetycje z fizyki Toruń lub tłumacz angielskiego Toruń). Ten krok jest niezbędny, aby pozycjonowanie przyniosło zadowalające rezultaty.

  AUDYT KONKURENCJI

  a). wytypowanie konkurencji

  Na początku tego etapu audytu przeanalizujemy kilku najsilniejszych rywali z Twojej branży – tych, którzy najlepiej pozycjonują się na popularne frazy kluczowe (np. klinika medycyny estetycznej Toruń lub przedłużanie rzęs Toruń). Będziemy posiłkować się dostarczoną przez Ciebie listą konkurencji oraz wynikami wyszukiwania na słowo kluczowe, które najcelniej oddaje profil działalności Twojej firmy (np. taniec towarzyski Toruń lub kurs salsy Toruń).

  b). analiza widoczności

  Przy pomocy specjalistycznego narzędzia do pozycjonowania – Senuto, sprawdzimy, jakie zapytania internauci najczęściej wpisują w wyszukiwarce (np. ubezpieczenia Toruń lub deweloper Toruń). Dzięki temu skupimy się wyłącznie na tych słowach kluczowych, które będą miały największy potencjał w procesie pozycjonowania.

  c). analiza linków zewnętrznych

  Nasi eksperci od pozycjonowania niezwłocznie pozyskają dla Ciebie odnośniki z artykułów sponsorowanych, gdyż algorytmy Google'a lepiej oceniają witryny, do których prowadzi (i regularnie przybywa) najwięcej wirtualnych dróg. Skorzystają z profesjonalnego narzędzia do pozycjonowania Majestic SEO, aby namierzyć linki prowadzące do firmowych stron Twojej konkurencji.

  d). wytypowanie miejsc do pozyskania linków

  Tematyczne blogi, fora, katalogi czy serwisy branżowe mają największy potencjał pozyskania odnośników, podobnie jak artykuły sponsorowane oraz wpisy blogowe (np. "Komfortowe apartamenty – gdzie zatrzymać się na weekend w Toruniu?" lub "Brak pomysłu na wieczór? Odwiedź nasz klub nocny w Toruniu!"). To bez wątpienia nada tempa całemu procesowi pozycjonowania!

  AUDYT STRONY – TECHNICZNY

  Dlaczego wybrać SEO?

  Oto kilka powodów dla których warto podjąć współpracę z naszą agencją

  Skontaktuj się z nami

  Sprawdź kto nam zaufał

  Zobacz sam co mówią o nas klienci:

  Zobacz opinie

  Google woli domeny z dłuższym stażem, aczkolwiek nowopowstałe witryny nie są na przegranej pozycji. Wszystko za sprawą bloga, stanowiącego idealne miejsce do tworzenia nowych podstron i angażujących treści (np. "Jak zgubić zbędne kilogramy? – 5 wskazówek od trenera personalnego z naszego studia fitness w Toruniu"). Nasi specjaliści od pozycjonowania wyposażą Twoją witrynę w narzędzie Google Analytics, które pomoże im mierzyć ruch na stronie oraz Search Console pozwalające na dogłębną analitykę internetową.

  Profesjonalne narzędzie do pozycjonowania Google PageSpeed Insights pomoże naszym ekspertom od pozycjonowania zbadać szybkość działania Twojej strony – musimy upewnić się, czy nie nadweręża ona cierpliwości internautów. Warto zadbać o szybkie wczytywanie się witryny na komputerach stacjonarnych, a zwłaszcza na coraz popularniejszych urządzeniach mobilnych – to zdecydowanie wesprze dalsze czynności z zakresu pozycjonowania.

  Na tym etapie technicznego audytu strony nasi specjaliści od pozycjonowania skupią się na poprawności pliku robots.txt. Ponadto upewnią się, czy strona (wraz z podstronami) nie jest blokowana z poziomu meta Robots i Search Console. Dzięki tym usprawnieniom witryna będzie bardziej widoczna dla robotów Google’a, a pamiętaj, że to one decydują o jej pozycji w rankingu.

  Zapewne zdarzyło Ci się trafić na stronę z komunikatem o braku zabezpieczeń. Niezbyt zachęcające, prawda? Nie dopuścimy do tego, aby Twoja biznesowa witryna była równie odstraszająca! Nasi specjaliści od pozycjonowania odpowiednio wdrożą certyfikat SSL i zweryfikują jego aktualność, dzięki czemu dalsze prace z zakresu pozycjonowania nabiorą tempa.

  Krótkie adresy URL zdecydowanie działają na korzyść pozycji Twojej witryny w rankingu wyszukiwarki. Nie tyle długość, ile poprawna konstrukcja adresów ma spore znaczenie. Takie znaki jak np. "_" nie spełniają funkcji rozdzielenia wyrazów, a więc algorytmy je ignorują, traktując na równi z literą lub cyfrą. Zaufaj naszym specjalistom od pozycjonowania – płynnie mówią w języku robotów Google’a!

  Strona główna firmowej witryny www musi robić wrażenie – w końcu to ona w dużej mierze pracuje na Twój sukces w sieci! Powinna być czytelna i atrakcyjna zarówno dla internautów, jak i dla robotów Google’a. W tej kwestii możesz polegać na naszych ekspertach od pozycjonowania – zadbają o dobrą widoczność kluczowych podstron oraz opracują intuicyjną i wygodną nawigację.

  Twoja strona, podobnie jak Toruń, ma unikalną mapę: z tą różnicą, że w formie pliku sitemap.xml. Nasi specjaliści od pozycjonowania zweryfikują, czy mapa Twojej witryny ma poprawnie zaindeksowanie podstrony w wyszukiwarce, wiedząc, że czytelna i prosta nawigacja to wabik na roboty Google’a. Za jej sprawą algorytmy chętniej odwiedzą Twoją wirtualną siedzibę i umieszczą ją wyżej w rankingu.

  Błędy 404 to manowce Internetu: kierują do nieistniejących lub nieaktualnych stron/podstron i – niestety – obniżają jakość witryny. Nasi eksperci od pozycjonowania i tym się zajmą: wdrożą poprawną obsługę błędów 404, dzięki czemu umocnią pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google.

  Czytasz ten tekst na smartfonie lub tablecie…? Bardzo możliwe! To trend, który nieustannie rośnie w siłę. Zadbamy, aby w trakcie wirtualnych wędrówek internauci trafili też do Ciebie, do Torunia! Strony, które zostały lepiej przystosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych, mają większe szanse na sukces w rankingu Google’a.

  Na podstawie znacznika TITLE, będącego pierwszą wskazówką o zawartości strony www, algorytmy decydują, pod jakimi frazami kluczowymi wyeksponują witrynę w wynikach wyszukiwania. Trzeba jednak być niezwykle skrupulatnym i rozsądnie wykorzystać znacznik TITLE ze względu na jego ograniczone pole manewru. Kto jak kto, ale nasi eksperci od pozycjonowania doskonale wiedzą, jak sprostać temu zadaniu!

  Twoja firmowa strona internetowa budową przypomina książkę: ma tytuł, nazwy rozdziałów itd. W języku robotów Google’a znacznik <h1> to po prostu tytuł witryny (np. Twój stomatolog w Toruniu), a znacznik <h2> określa nazwy poszczególnych podstron. Prawidłowa struktura witryny powinna zawierać tylko jeden znacznik <h1>, natomiast znaczniki <h2> mogą występować bez limitu. Kluczową kwestią jest ich rozsądne wykorzystanie w procesie pozycjonowania.

  Google jest wyszukiwarką tekstową, co nie oznacza, że multimedia umieszczone na stronach internetowych nie przydają się w procesie pozycjonowania. Wszystko dzięki znacznikowi ALT! To w nim można umieścić konkretną informację o tym, co znajduje się na danym obrazku (np. catering dietetyczny Toruń lub catering weselny Toruń). Warto wykorzystać potencjał znacznika ALT i przekazać botom dodatkowe info o profilu działalności Twojej firmy (np. kuchnia wegańska Toruń).

  Strony zawarte w wyszukiwarce można śmiało porównać do członków realnych społeczności. Warto "znać się" z jak największą ilością stron – na pewno zrobi to wrażenie na algorytmach Google’a! W tej sytuacji skorzystamy z odnośników do witryn zewnętrznych: nasi specjaliści od pozycjonowania opatrzą je atrybutem nofollow, dzięki czemu boty pozostaną na stronie i zwiększy się moc zewnętrznych odnośników.

  Ostatni element technicznego audytu strony to umiejętne wdrożenie Polityki Prywatności. Musisz pamiętać, że jest to podstrona niepowiązana tematycznie z zakresem usług Twojej firmy, a zawarte w niej uniwersalne zapisy prawne mogą powielać się na wielu innych stronach (a wiedz, że Google nie znosi duplikowania treści!). Nasi eksperci od pozycjonowania sprawdzą, czy Polityka Prywatności na Twojej stronie jest wyłączona z indeksowania w wyszukiwarce, a odnośniki do niej prowadzące mają przypisany atrybut nofollow.

  AUDYT STRONY – TREŚĆ

  a). ogólna analiza treści

  "Content is king" – to powiedzenie stale króluje w świecie pozycjonowania. Wyszukiwarka lubi jakościowy i odpowiednio skonstruowany content: z jednej strony przyciągający uwagę internautów i zatrzymujący ich na dłużej, a z drugiej rozbudowany i elegancko nasycony frazami kluczowymi, gwarantujący przychylność algorytmów. Zdaj się na naszych ekspertów od pozycjonowania: zadbają o odpowiednią ilość podstron Twojej biznesowej witryny, a w razie konieczności – przygotują wysokojakościowe treści.

  b). analiza konkretnych podstron pod względem treści

  Na koniec audytu treści skorzystamy z niezawodnego narzędzia do pozycjonowania Surfer SEO, aby sprawdzić liczbę znaków na poszczególnych podstronach Twojej biznesowej witryny www. Ponadto zweryfikujemy nasycenie zawartości strony głównymi frazami kluczowymi (np. deweloper Toruń lub apartamenty Toruń).

  STRATEGIA

  a). wdrożenie audytu – oferta

  Sprawdź, jak Twoja strona internetowa wypada po profesjonalnej analizie! Szczegółowy i solidny audyt pozwoli naszym ekspertom od pozycjonowania sprawdzić kondycję Twojej witryny i ustalić, które jej elementy warto zoptymalizować. Pamiętaj, że poświęcimy Twojemu wirtualnemu biznesowi maksimum uwagi: w ramach nowatorskiej usługi pozycjonowania na wyłączność staniesz się naszym wybrańcem w całej Twojej branży – i to jedynym w Toruniu!

  b). pozycjonowanie – oferta

  Sam audyt to nieodzowny element skutecznego pozycjonowania, jednak warto zastanowić się nad wdrożeniem dalszych działań z zakresu pozycjonowania. Cenne dane, które pozyskamy w trakcie badań nad kondycją Twojej strony, umożliwią nam opracowanie unikalnej strategii pozycjonowania. Pomogą również wyznaczyć konkretny cel działań, przybliżony czas ich trwania oraz wstępne prognozy wyników. Nie zapominaj, że pełnia naszych możliwości z zakresu pozycjonowania będzie całkowicie do Twojej dyspozycji! Realizując wspólną strategię pozycjonowania, szybciej dogonimy silnych konkurentów (z Torunia i nie tylko), a tych, którzy obecnie depczą Ci po piętach, pozostawimy daleko w tyle. Skontaktuj się z nami bezpośrednio – omówmy szczegóły potencjalnej współpracy!

  Zamów konsultację

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jakiej kwocie na wyłączność zrealizujemy Twoje cele biznesowe , to wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h w celu ich poznania i przedstawienia najlepszej możliwej opcji ich realizacji.

   Zostaw wiadomość    Tel: +48 736 769 550
    biuro@studiolokomotywa.pl