fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twój Biznes!

Mając za sobą kilka wcześniejszych doświadczeń z firmami pozycjonerskimi - w relacji ze Studio Lokomotywa od początku widzieliśmy inne podejście do naszych potrzeb i stopień zaangażowania. Fachowo przeprowadzone audyty i analizy SEO pozwoliły przygotować dedykowany plan działania dla naszej firmy, którego efekty wyjątkowo szybko przyniosły pierwsze efekty w postaci wysokich pozycji i uzyskanych zapytań od klientów (...)

FIZJO-BALANCE - Monika Chromiak-Łaga

Z agencją Studio Lokomotywa współpracujemy regularnie już od 2014 roku. Firma ta zajmuje się pozycjonowaniem naszej witryny na naszym lokalnym rynku.

Dzięki współpracy na wyłączność czujemy maksymalne wsparcie z ich strony i poczucie grania "do jednej bramki". Takie nastawienie i sposób działania znacznie zwiększył zaufanie między naszymi firmami, a uzyskiwane wyniki techniczne są tego potwierdzeniem.

Poza osiąganymi pozycjami szczególnie doceniamy sprawną obsługę i poczucie zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.

Po tych kilku latach współpracy możemy śmiało stwierdzić, że agencja Studio Lokomotywa to firma godna polecenia o dużym stopniu aktywności.

Red Glass Szyby samochodowe – Wojciech Bagiński

Wcześniejsze nasze doświadczenia z agencji SEO były mało zadowalające. Dopiero współpraca ze Studio Lokomotywa oparta o strategię wyłączności pozwoliła nam zyskać po stronie agencji prawdziwego partnera biznesowego, którego cele są wspólne z naszymi.

Z pewnością duże znaczenie dla wyboru agencji i obecnego zadowolenia miał fakt, że posiadali realne doświadczenie z naszej branży - zdobytych na innych nie konkurencyjnych z naszymi rynkami.

Bezpośrednio przekłada się to na działania podejmowane dla naszej strony - znają techniczną wiedzę w naszej branży i dużo sprawniej realizują proces bieżącej obsługi. Rozumieją naszą branżę, wyzwania i cele biznesowe.

Szydłowski Logistyka Sp. z o.o. - Paulina Podolak

Dziękujemy przede wszystkim za profesjonalizm, którego efektem jest zwiększenia ruchu oraz odwiedzin na naszej stronie internetowej, co przełożyło się bezpośrednio na większenie zainteresowanie naszymi usługami.

Dzięki skutecznie nakreślonej strategii SEO dedykowanej tylko naszej firmie jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i budować rozpoznawalność naszej marki.

Poprzez model wyłączności mamy również dodatkowe zaufanie i przekonanie, że cele naszej firmy są równie ważne agencji SEO, która nas obsługuje.

Z całym przekonaniem możemy polecić agencję Studio Lokomotywa innym firmom, które poszukują realnego partnera w biznesie.

Rurtom - mgr inż. Tomasz Trembla

Nasza firma Arcan s.c. korzysta z usług doświadczonych przez agencję Studio Lokomotywa w zakresie pozycjonowania strony internetowej. Po kilkuletniej już współpracy jesteśmy przekonani, że był to optymalny wybór.

(...)Otrzymaliśmy fachowy audyt fraz pogłębiony o naszą analizę biznesową. (...) Następnie rozpoczęliśmy regularne działania pozycjonerskie zdobywając linki czy tworząc fachowe treści na naszą stronę. Z czasem pozycje w wynikach Google wzrosły co automatycznie przełożyło się na zwiększoną ilość naszych nowych klientów.

Z pewnością duże znaczenie miał też fakt, iż będziemy jedyną firmą z naszego rynku, która będzie obsługiwana przez tą Agencję.

Dało to nam większe poczucie bezpieczeństwa, komfort współpracy i gwarantuje korzystniejszych wyników.

ArCan - Magdalena Kałużny

Realizacja projektu przebiegła sprawnie i według naszych oczekiwań. Nie znaliśmy się na zagadnieniach z zakresu hostingu - doradcy Lokomotywy załatwili kwestię w moim imieniu. Wszystkie prace były wykonywane solidnie, terminowo oraz profesjonalnie.

Motel Łasuch - Janusz Niemczyński

(...) Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność, profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których firma zatrudnia. Dzięki stronie internetowej poprawiliśmy sposób komunikowania się z klientami w internecie (...)

Metalik S.C. - Marek Buszka

(...) Od początku naszej współpracy LOKOMOTYWA wykazała się profesjonalnym podejściem w projektowaniu i zarządzaniu naszą stroną www. Nasze pomysły realizowane były szybko i sprawnie, a przedstawiciele firmy byli otwarci na wszelkie sugestie oraz wskazówki. Z uwagi na fakt, że była to pierwsze strona www naszej firmy, było dla nas znaczące aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby (...)

FHU Kamienica - Erletta Rapita

W trakcie prac nad stworzeniem strony, dochodziło do częstych kontaktów telefonicznych inicjowanych zarówno przez firmę "Lokomotywa" jak i przeze mnie. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione. Zlecenie zostało wykonane wzorowo, zgodnie z umową i w umówionym terminie (...)

Restauracja Lubuska - Damian Andrzejewski

Niniejszym pragniemy zarekomendować współpracę z firmą Lokomotywa jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Podczas dotychczasowej współpracy z firmą Lokomotywa oraz cały zespół pracowników dał się poznać jako sumienny i rzetelny partner. Wysoka kultura oraz cierpliwość i dyspozycyjność Zespołu firmy, stwarza doskonałą atmosferę współpracy. Główną zaletą jest fakt, iż nasze problemy są rozwiązywane na bieżąco i w bardzo krótkim czasie (...)

Restauracja Zamkowa - Dariusz Kunikowski

Zostaw wiadomość    Tel: +48 736 769 550
    biuro@studiolokomotywa.pl