StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twój Biznes!

Z agencją Studio Lokomotywa współpracujemy regularnie już od 2014 roku. Firma ta zajmuje się pozycjonowaniem naszej witryny na naszym lokalnym rynku.

Dzięki współpracy na wyłączność czujemy maksymalne wsparcie z ich strony i poczucie grania "do jednej bramki". Takie nastawienie i sposób działania znacznie zwiększył zaufanie między naszymi firmami, a uzyskiwane wyniki techniczne są tego potwierdzeniem.

Poza osiąganymi pozycjami szczególnie doceniamy sprawną obsługę i poczucie zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.

Po tych kilku latach współpracy możemy śmiało stwierdzić, że agencja Studio Lokomotywa to firma godna polecenia o dużym stopniu aktywności.

Red Glass Szyby samochodowe – Wojciech Bagiński

Wcześniejsze nasze doświadczenia z agencji SEO były mało zadowalające. Dopiero współpraca ze Studio Lokomotywa oparta o strategię wyłączności pozwoliła nam zyskać po stronie agencji prawdziwego partnera biznesowego, którego cele są wspólne z naszymi.

Z pewnością duże znaczenie dla wyboru agencji i obecnego zadowolenia miał fakt, że posiadali realne doświadczenie z naszej branży - zdobytych na innych nie konkurencyjnych z naszymi rynkami.

Bezpośrednio przekłada się to na działania podejmowane dla naszej strony - znają techniczną wiedzę w naszej branży i dużo sprawniej realizują proces bieżącej obsługi. Rozumieją naszą branżę, wyzwania i cele biznesowe.

Szydłowski Logistyka Sp. z o.o. - Paulina Podolak

Dziękujemy przede wszystkim za profesjonalizm, którego efektem jest zwiększenia ruchu oraz odwiedzin na naszej stronie internetowej, co przełożyło się bezpośrednio na większenie zainteresowanie naszymi usługami.

Dzięki skutecznie nakreślonej strategii SEO dedykowanej tylko naszej firmie jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i budować rozpoznawalność naszej marki.

Poprzez model wyłączności mamy również dodatkowe zaufanie i przekonanie, że cele naszej firmy są równie ważne agencji SEO, która nas obsługuje.

Z całym przekonaniem możemy polecić agencję Studio Lokomotywa innym firmom, które poszukują realnego partnera w biznesie.

Rurtom - mgr inż. Tomasz Trembla

Firma Lokomotywa – z siedzibą w Poznaniu ul. Jana Gorczyczewskiego 7/8 stworzyła dla naszej restauracji stronę internetową restauracjalotos pl. Prace obejmowały projekt strony głównej, szaty graficznej, wprowadzenie tekstu ,zdjęć i filmów na podstrony. Dodatkowo projektanci firmy wykonali nowe logo naszej restauracji.
Kompetencje oraz zaangażowanie pracowników firmy Lokomotywa oceniamy bardzo wysoko. Prace były prowadzone z niezwykłą starannością, ukończone w umówionym terminie i zgodnie z ustaloną na początku wyceną.
Studio Lokomotywa cały czas obsługuje nasz serwis wykazując się dużą elastycznością i zrozumieniem naszych specyficznych potrzeb. Nasze doświadczenia w zakresie współpracy z tą firmą skłaniają nas do kontynuowania współpracy i jednocześnie pozwalają nam zarekomendować usługi tej firmy.

Restauracja Lotos, Hanna Szymańska - współwłaściciel

Realizacja projektu przebiegła sprawnie i według naszych oczekiwań. Nie znaliśmy się na zagadnieniach z zakresu hostingu - doradcy Lokomotywy załatwili kwestię w moim imieniu. Wszystkie prace były wykonywane solidnie, terminowo oraz profesjonalnie.

Motel Łasuch - Janusz Niemczyński

(...) Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność, profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których firma zatrudnia. Dzięki stronie internetowej poprawiliśmy sposób komunikowania się z klientami w internecie (...)

Metalik S.C. - Marek Buszka

(...) Od początku naszej współpracy LOKOMOTYWA wykazała się profesjonalnym podejściem w projektowaniu i zarządzaniu naszą stroną www. Nasze pomysły realizowane były szybko i sprawnie, a przedstawiciele firmy byli otwarci na wszelkie sugestie oraz wskazówki. Z uwagi na fakt, że była to pierwsze strona www naszej firmy, było dla nas znaczące aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby (...)

FHU Kamienica - Erletta Rapita

Zamówiłem budowę strony internetowej w Studio Lokomotywa i jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta i czasu realizacji. Co dla mnie było ważne podczas współpracy to: duża cierpliwość i wysoka kultura rozmów i fachowa szybka realizacja moich pomysłów. Chciałbym szczerze polecić "Lokomotywę", ponieważ oszczędzicie sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Czas realizacji jest w tym przypadku bardzo ważny a oni robią to naprawdę ekspresowo i co ważne solidnie (...)

Pizzeria Palermo - Tomasz Szymanik

W trakcie prac nad stworzeniem strony, dochodziło do częstych kontaktów telefonicznych inicjowanych zarówno przez firmę "Lokomotywa" jak i przeze mnie. Wszelkie moje uwagi zostały uwzględnione. Zlecenie zostało wykonane wzorowo, zgodnie z umową i w umówionym terminie (...)

Restauracja Lubuska - Damian Andrzejewski

Niniejszym pragniemy zarekomendować współpracę z firmą Lokomotywa jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Podczas dotychczasowej współpracy z firmą Lokomotywa oraz cały zespół pracowników dał się poznać jako sumienny i rzetelny partner. Wysoka kultura oraz cierpliwość i dyspozycyjność Zespołu firmy, stwarza doskonałą atmosferę współpracy. Główną zaletą jest fakt, iż nasze problemy są rozwiązywane na bieżąco i w bardzo krótkim czasie (...)

Restauracja Zamkowa - Dariusz Kunikowski

Zostaw wiadomość    Tel: +48 736 769 550
    biuro@studiolokomotywa.pl