fbpx
StudioLokomotywa.pl • Napędzamy Twój Biznes!

Wyłowimy Cię z zapomnianych odmętów Internetu!


Mało który użytkownik sieci ma ochotę i czas, aby zawędrować na co najmniej dwudziestą stronę wyników wyszukiwania ;) Pozycjonowanie to nasza główna specjalizacja, ale też sztuka, którą zgłębialiśmy przez lata – w efekcie algorytmy Google to nasi sojusznicy, a marketing wyszukiwarki nie ma przed nami tajemnic. Dla Ciebie oznacza to tyle, że dzięki naszym działaniom wyprzedzisz konkurencję, a wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania zadziała jak magnes na Twoich potencjalnych klientów.

Na tym nie poprzestajemy! Możemy również wyczarować dla Ciebie stronę internetową i profesjonalnie poprowadzić kampanię AdWords. Wsiądź do naszej Lokomotywy, aby nadążyć za nieustannie pędzącym światem marketingu internetowego!

Jak doszliśmy do tego punktu?


Jeszcze 10 lat temu, rozwijając w mieszkaniu małą 2-osobową firmę, nie pomyślelibyśmy, że nasz biznes tak spektakularnie się rozkręci! Teraz jesteśmy 10-osobowym zespołem, który w biurze w ścisłym centrum Poznania skutecznie buduje wysoką pozycję swoich Klientów.

Oczywiście droga ta nie należała do najłatwiejszych i wymagała sporej elastyczności. Zanim doszliśmy do obecnego punktu, algorytm Google kilkukrotnie się przeobrażał, co prowokowało nas do nieustannego rozwoju i aktualizowania wiedzy na szkoleniach dla profesjonalistów. W efekcie możemy pochwalić się stworzeniem około 300 stron internetowych, z których ponad 100 wciąż aktywnie pozycjonujemy!

Łącznie mamy 70 lat doświadczenia!

Divider

Umówmy się, że 70 lat to dużo, biorąc pod uwagę średnią długość życia przeciętnego człowieka. Przez ten czas można zdobyć masę doświadczeń, jednak organizm powoli traci na wigorze. Znaleźliśmy na to sposób! Połączyliśmy nasze wspólne doświadczenia, co w sumie dało nam słuszny wiek, a przy okazji zachowaliśmy indywidualną pełnię sił witalnych. Poznaj nas!

Dział Obsługi Klienta

Krzysztof Świder

Właściciel


Stoi u steru Lokomotywy i jak na łebskiego dyrektora przystało, dba o utrzymanie należytego tempa rozwoju firmy...

Krzysztof Ś. Jest odpowiedzialny za końcowy efekt prac i pieczołowicie strzeże ich najwyższej jakości. Optymistyczny sznyt i otwartość na zmiany pomagają mu mierzyć się z codziennymi wyzwaniami. Natomiast literatura, sport i nowe technologie najskuteczniej wzbudzają jego ciekawość po pracy, gdy akurat nie jest pochłonięty spędzaniem czasu z rodziną.

Łukasz Kukorowski

Lider działu obsługi klienta


Łukasz jest istną duszą towarzystwa! Uwielbia kontakty z ludźmi, fascynują go ich historie, z entuzjazmem...

podchodzi do możliwości ludzkiego mózgu. To czyni go niekwestionowanym starszym specjalistą do spraw sprzedaży. Zgrabnie wyjaśni niuanse konkretnego produktu i wskaże optymalną ofertę dla danego Klienta. Po godzinach Łukasz maltretuje konsolę oraz zgłębia tajniki sportów powietrznych i nowoczesnych technologii.

Basia Deptuła

Asystentka biura


Systematyzowanie pracy firmy, planowanie i harmonogramowanie zadań, koordynowanie pracy biura…

Cóż my byśmy poczęli bez Basi! To właśnie ona utrzymuje Lokomotywę na właściwych torach, podczas gdy reszta załogi bezbłędnie pracuje nad sukcesem Twojej strony internetowej. Basia to wzór opanowania. Jest realistką, ale nie powstrzymuje jej to przed bujaniem w obłokach. Odpływa wówczas do świata literatury japońskiej epoki dekadentyzmu, a także zatapia się w sztuce współczesnej, grafice komputerowej i fotografii

Jakub Łagowski

Doradca ds. marketingu


Stoisz ze swoją stroną internetową na rozdrożach? Jakub wskaże Ci odpowiedni kierunek! Ze szczegółami...

opowie o możliwie najszybszych trasach do Google TOP 10 dla Twojego e-biznesu.Kto pyta, nie błądzi – zwłaszcza w sieci ;) Tak więc śmiało! Jakub z olbrzymią dozą optymizmu i spokoju odpowie na wszelkie nurtujące Cię kwestie. Zagwarantuje Ci obsługę na najwyższym poziomie - przede wszystkim ukierunkowaną na Twoje indywidualne potrzeby. A gdy Lokomotywa zatrzymuje się na chwilową przerwę, Jakub wykorzystuje czas wolny na oderwanie się od rzeczywistości. I to niemal dosłownie! Interesuje go iluzja i mentalizm, chętnie grywa także w gry fabularne (tabletop rpg) i szachy.

Damian Żołędowski

Doradca ds. marketingu


Stoisz przed wyborem oferty SEO i potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Cię przez gąszcz zawiłych kwestii?...

Tak więc poznaj Damiana! Ochoczo zaprosi Twoją stronę internetową na pokład Lokomotywy i wytyczy najkorzystniejszy szlak. Wyczerpująco objaśni każdy etap podróży na szczyt wyników wyszukiwania – Damian to zapalony dyskutant! Możesz liczyć na błyskawiczny kontakt i przyjazną obsługę. Damian zwinnie odpowie na wszelkie Twoje SEO potrzeby! A skoro już o zwinności mowa – prywatnie chętnie zamieniłby się z… kotem. Jedno życie to zdecydowanie za mało na realizację wszystkich zainteresowań Damiana! Filmy, seriale, gry wideo i planszowe, książki, komiksy, muzyka, socjologia, polityka, gotowanie, rysowanie, malowanie… Pewnie nawet 9 żyć by nie starczyło ;)

Dział Techniczny

Artur Pięciak

Specjalista ds. optymalizacji


Artur P. jest ze stronami internetowymi za pan brat. Jego fascynacja nowoczesnymi technologiami przekłada się....

na wyjątkowe efekty pracy. Nie tylko zbuduje niepowtarzalną witrynę WWW, ale zadba także o wszelkie kwestie techniczne po jej wykonaniu, czym niewątpliwie odciąży Klienta. Po godzinach chłonie muzykę i wszystko, co z nią związane – łącznie z informacjami towarzyszącymi jej produkcji.

Krzysztof Zakrzewski

Analityk SEO


Krzysztof urodził się z analitycznym oprogramowaniem umysłu. Liczby, słupki i wykresy to jego naturalne środowisko...

w którym porusza się z niezwykłą gracją. Jako wnikliwy analityk SEO wykorzystuje swoje umiejętności do wyciągania wniosków i określania szans dalszego rozwoju danego przedsięwzięcia. Natomiast analizując jego życie prywatne, można wysnuć taką konkluzję: Krzysztof to entuzjasta biegania i aktywnego trybu życia, który nie wyobraża sobie świata bez rodziny.

Olga Matuszak

Specjalista ds. pozycjonowania


Olga jak mało kto potrafi porozumiewać się w tajemnym języku wyszukiwarki Google Bezbłędnie żongluje frazami...

które systematycznie wywindują Twoją stronę w wynikach wyszukiwania. Ponadto zgrabnie dobiera treści, które spodobają się nie tylko botom wyszukiwarki, ale przede wszystkim przyciągną potencjalnych klientów do Twojego e-biznesu. A co pociąga Olgę? Wszystko, co związane z rysunkiem! W wolnym czasie pochłania mangę, anime i filmy animowane. Z równą przyjemnością szlifuje swój rysowniczy warsztat!

Krzysztof Szymański

Project manager


Krzysztof ma duszę wojownika i stratega. To czyni go odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu...

Jako Project Manager planuje, organizuje i czuwa nad pracą całego Działu Technicznego.. Dzięki temu "bitwa" o wysoką pozycję w wyszukiwarce Google rozgrywa się z olbrzymią przewagą dla Twojej strony internetowej! Zawsze dostarczy Ci najświeższych danych z "pola walki" i będzie do Twojej dyspozycji czy to mailowo, czy telefonicznie. Jego uczciwość, szczerość i jasność umysłu zahartowały treningi na drążku, filmy o sztukach walki i gry strategiczne. Natomiast siłę i radość Krzysztof czerpie od rodziny.

Łukasz Kowalski

Specjalista ds. pozycjonowania


"Rób to, co lubisz, a nie przepracujesz ani jednego dnia" – jakże ochoczo Łukasz przytakuje tej sentencji!...

Opiekowanie się stronami internetowymi pochłania go zarówno "w godzinach", jak i "po godzinach" podróży naszą SEO Lokomotywą. Ze wzorowym zaangażowaniem zajmie się optymalizacją i pozycjonowaniem Twojego e-biznesu, a gdy wspólnie dobrniecie na szczyt wyników wyszukiwania, będzie wtórował Ci w radości! Nawet upiecze z tej okazji pyszne ciasto – to dodatkowe zamiłowanie Łukasza poza zainteresowaniem branżowymi zagadnieniami ;

separator

Jak rozwiązujemy problemy

Posiłkujemy się naszym długoletnim doświadczeniem, które w połączeniu z niezawodnym orężem w postaci narzędzi analitycznych daje najlepsze rezultaty w rozwiązywaniu problemów. Nigdy nie pozostawiamy Klienta samemu sobie! Dla każdego wyznaczamy indywidualnego opiekuna, który pozostaje z nim w stałym kontakcie i na bieżąco raportuje mu efekty naszych działań.

To nie wszystko! Zawsze chcemy dawać od siebie „coś ekstra”. Dbamy więc o odpowiednią edukację Klienta, co w praktyce przekłada się na szybszy rozwój jego biznesu. Któż by odmówił! ;)

separator

Mówią o nas ?

Iście w superlatywach - Oddajemy głos naszym ukontentowanym Klientom!

Zostaw wiadomość    Tel: +48 736 769 550
    biuro@studiolokomotywa.pl